Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie skierowane do dzbanów, którzy promują idee otworzenia internetowego kiosku ruchu przez Klocucha. Czy wy #!$%@? normalni jesteście? Mało macie raka sprzedającego wam koszuleczki ze śmiesznymi obrazkami, ludzi katujących jeden pomysł/jednego mema w nieskończoność? Dlaczego na siłę chcecie tworzyć kolejne monotematyczne gówno? Najlepszą cechą Klocucha nie jest jego smieszny sposób mówienia, czy zabawne teksty, ale właśnie kreatywność. Kiedy odpalasz materiał Mistrza nie wiesz czego się spodziewać. Nie wiesz, czy dziś zaorze jakąś podrzędną redakcje w 3 minuty, program telewizyjny, czy może nagra parodie rapsów. Naprawdę chcecie, żeby Klocuch usiadł przed kamerą, powiedział, że nazywa się Maciek, mieszka pod Oleśnicą i postanawia zostać tfu "youtuberem"? Będzie sprzedawał wam koszuleczki (przepraszam strit łerowy ołtfit), założy zbiórkę niczym jakieś chore dziecko i obieca wam, że od dziś będzie wrzucał film codziennie, ten sam filmik w innej oprawie i z innym tytułem. Zastanówcie się czego tak naprawdę chcecie. Stańczyka naszych czasów, czy zwykłego błazna rozumianego w sposób potoczny?

#klocuch
  • 21
  • Odpowiedz
Mam takie pytanie skierowane do dzbanów, którzy promują idee otworzenia internetowego kiosku ruchu przez Klocucha.


@kasaqwerty: akiosk jaki klocuch i o co cho?
Tu też normalni mircy mirkujo i nie rozumiejo co piszesz?
  • Odpowiedz