Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie skierowane do dzbanów, którzy promują idee otworzenia internetowego kiosku ruchu przez Klocucha. Czy wy #!$%@? normalni jesteście? Mało macie raka sprzedającego wam koszuleczki ze śmiesznymi obrazkami, ludzi katujących jeden pomysł/jednego mema w nieskończoność? Dlaczego na siłę chcecie tworzyć kolejne monotematyczne gówno? Najlepszą cechą Klocucha nie jest jego smieszny sposób mówienia, czy zabawne teksty, ale właśnie kreatywność. Kiedy odpalasz materiał Mistrza nie wiesz czego się spodziewać. Nie wiesz, czy dziś zaorze jakąś podrzędną redakcje w 3 minuty, program telewizyjny, czy może nagra parodie rapsów. Naprawdę chcecie, żeby Klocuch usiadł przed kamerą, powiedział, że nazywa się Maciek, mieszka pod Oleśnicą i postanawia zostać tfu "youtuberem"? Będzie sprzedawał wam koszuleczki (przepraszam strit łerowy ołtfit), założy zbiórkę niczym jakieś chore dziecko i obieca wam, że od dziś będzie wrzucał film codziennie, ten sam filmik w innej oprawie i z innym tytułem. Zastanówcie się czego tak naprawdę chcecie. Stańczyka naszych czasów, czy zwykłego błazna rozumianego w sposób potoczny?

#klocuch
  • 21
@kasaqwerty: Może podpisał jakąś specjalną umowę z Delmą, że za ujawnienie jego prawdziwego wizerunku zapłacą jakąś karę (niedużą, bo Klocuch to nie jest jakiś ogromny Youtuber), mogą na tym mocno stracić wizerunkowo jeżeli konwencja klocuchowa zostanie nadal zachowana. Ale zgadzam się z tym co napisałeś. Może to mocno wypalić ten kanał i stać się początkiem jego końca.

Ale nie wiem, zamiast brać się za referaty i naukę do sesji analizuję przyszłość
@kasaqwerty: Wykorzystanie nazwy firmy bez pozwolenia ? Wątpię, zresztą z ciekawości ktoś by wysłał zapytanie do Delmy czy mają jakąs umowę z tym youtuberem na działalność partnerską. Jeżeli unikaliby odpowiedzi to można się jeszcze zastanawiać (np. napisaliby że nie mają obowiązku informowania o czymś takim bo to prawda), ale jeśli taka umowa nie istnieje to Delma się raczej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak tylko rozkminiam,
@warpig566: daj spokój człowieku xd nic nam do tego co robi klocuch, z kim ma umowy itd. Tak samo wielkie #!$%@? demaskowanie wirtuoza przez e-detektywów od siedmiu boleści. Cały urok klocucha tkwi w tym, że nie robi z siebie gwiazdy i jest anonimowy. Iq w granicach 80 wystarczy do wysnucia wniosków na temat jego osoby, oraz rzeczywistego wieku. Tylko po co się tym zajmować?
@kasaqwerty A tak w ogole dzieci macie jakies inne zaintersowania niz yt? Nie dziwie sie, ze jest coraz wiecej przegrywow nie mających nawet jednego zainteresowania procz hehe "gwiazd youtuba"'
@kasaqwerty: Ale ja po prostu kupiłbym koszulkę z napisem KRUCI, nie chcąc nic w zamian, jednocześnie nie chcąc pakować hajsu w kieszenie jakichś januszy biznesu, którzy będą je sprzedawać bez jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, który dane zjawisko stworzył.