Wpis z mikrobloga

  • 98
@KapitanStuley No to co? Mnie też czasem interesuje jak wyglądają nagrody w takich turniejach. Nie po to żeby zazdrościć ale z cirkawości. Ale nie nie wolno bo na wykopie to polactwo. Jeszcze zrób mema maupo xDDD
  • Odpowiedz
@Kaann @OmniVeritas ukrywanie zarobków w ofertach pracy to jedno polactwo, a pytanie o to ile zarabiasz czy za ile kupiłeś z wykapaną zazdrością na mordzie i zaostrzonym nożem w kieszeni to drugie. maupy.
Ja rozumiem jakby był artykuł w którym śpiewają peany na cześć Stocha i w środku napisane by zostało, wygrał miliard za 1 miejsce. Ale nie! Trzeba jebnąć artykuł z pogrubioną czcionką "Patrzcie ile złodziej wygrał"
  • Odpowiedz
@OmniVeritas: Ostatnim krokiem jest czarnolistowanie polaków robaków.

To samo jak Lewy czy jakikolwiek inny polski celebryta kupi coś lub zarobi, to tytuły "Patrz polaku robaku ile on za to dał" pojawiają sie na każdym gówno portalu.
  • Odpowiedz
  • 9
@KapitanStuley Za dużo testovirona. Kolejna ofiara polactwofobii która wszędzi widzi polactwo. To już nie można być ciekawym ile gwiazdy sportu dostają nagrody za wygrane turnieje? Bo co? Bo jakaś wściekła stulejka na wykopie nazyea to polactwem? Niedługo będzie strach w ogóle zarabiać pieniądze bo będzie to polactwo. XD
  • Odpowiedz
@Kaann: jak zarobisz więcej niż na kasie w biedronce to zrozumiesz o czym mówię ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym jasno widać, że masz problem ze zrozumieniem zdań napisanych w rodzimym języku. Napisałem jasno i wyraźnie, że nie ma nic w tym złego. Irytującym jest, że w zakładce sport BOLDEM zostało napisane "ZOBACZ ILE ZAROBIŁ X.X na XXX"

A tak w ogóle zauważyłem, że społeczność wykopu to
  • Odpowiedz