Wpis z mikrobloga

Mireczki!

Żona postanowiła "posprzątać" kilka szuflad (czyli wyrzucić część moich "przydasiów"). W związku z tym #rozdajo widoczny na zdjęciu model CH-47 Chinook (firmy SYMA, S.022) kupiony przeze mnie ładnych kilka lat temu. Polatałem, przywaliłem w jakieś drzewo czy coś i odłamałem jeden z płatów przedniego wirnika. Dokupiłem więc trochę części zamiennych (zapasowe płaty, łączniki, ośki i baterię) u majfrendów na jakimś focalprice czy dealextreme i włożyłem do wspomnianej wyżej szuflady. Żeby nie było tak kolorowo to niestety nie mogę znaleźć ładowarki (myślę, że zwycięski mireczek sobie poradzi). Widoczny na zdjęciu batman nie wchodzi w skład zestawu, stoi tam jedynie dla skali.

Zielonki, które założyły konto po tym poście nie biorą udziału. Plusujemy do poniedziałku, zwycięzcę wybierze mirkorandom.
Wysyłka PP na mój koszt (do końca tygodnia wyślę).
Pobierz lbjaco - Mireczki! 

Żona postanowiła "posprzątać" kilka szuflad (czyli wyrzucić cz...
źródło: comment_PiZXuBMDPjNDZRSthNBWtJ1ia45vPSWn.jpg
  • 54
Żona postanowiła "posprzątać" kilka szuflad (czyli wyrzucić część moich "przydasiów").

W związku z tym #rozdajo widoczny na zdjęciu model


@lbjaco: Źle do tego podchodzisz. Trzeba było przydasie zostawić, a zrobić #rozdajo żony ;)
@lbjaco: ładny ten chinook. Trochę nie rozumiem po co na każdej osi ma dwa wirniki - przecież ma dwie ośki, wystarczyłoby po jednym wirniku na każdej i by się trzymał stabilnie...
@enron twoja teoria jest inwalidą. Trzymać sie może stabilnie gdy masz równowagę obrotów na obu śmigłach. Jeśli chciałbyś go pochylić lub obrócić wokół osi, musiałbyś stworzyć roznice obrotów, co znów spowoodowaloby obracanie podczas pochylania, pochylanie podczas obracania... Dlatego na każdym wirniku masz po 2 śmigła, krecace sie w przeciwnych kierunkach, by kazdy z zestawów 1+1 byl stabilny niezależnie od obrotow drugiego.
Żona postanowiła "posprzątać" kilka szuflad (czyli wyrzucić część moich "przydasiów")


@lbjaco: czy jeszcze żyje i czy wiesz, jak jutro samodzielnie wyprawić dzieci do szkoły?