Wpis z mikrobloga

Mireczki od niedawna mam przygodę z kryptowalutami :p trochę tam zarobiłem i myślałem nad inwestycją tych pieniędzy w koparkę, może jest tutaj jakiś mireczek który ma koparkę? i mógłby coś doradzić czy kupować czy sobie odpuścić i w ogóle z czym to się je? Jak to wygląda w praktyce, może znalazłby się ktoś z śląska kto by pomógł ewentualnie samemu zakupić taką koparkę a nie kupować gotowych na alledrogo :p :D #kryptowaluty #koparka #btc #tron #eth #ltc #siacoin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Urban944:

Tego dnia wstałem o 21, bo poprzednia nocke spedzilem z ojcem w kopalni - wlasnej kopalni. Odkad nauczylem sie sam wysrac, moj tata postanowil zaczac spelniac swoje marzenie zycia. Chcial dokopac sie piekla. Skonczylem tylko 3 klasy podstawowki, bo nie bylo czasu na glupoty. Musielismy kopac, a konkretna jazda zaczela sie gdy tatek wzial kredyt na koparke. Gdy juz bylismy na glebokosci 5km, w ziemi otworzyl nie z dupy ni
@Urban944

operator koparki - bardzo spoko sprawa, jeździsz sobie po kraju i operujesz koparki
to trochę jak weterynarz

jesteś powiatowym operatorem koparki
masz zgłoszenie, ze na drugim końcu powiatu koparko ładowarka caterpillar 428c ma zwyrodnienie stawu łyżkowego i musisz przepisać smar przeciwbólowy i kąpiele w WD-40
na miejscu po badaniu okazuje sie, że niewiele możesz zrobić, zwyrodnienie dotarło do zawiasów
własciciel koparki gładzi ją czule po gąsienicy
ze łzami w oczach wspomina