Wpis z mikrobloga

Tak wgl. to trochę śmieszna sytuacja, że Mniszka z tym swoim aparatem ze 2,3 dni temu odpalają projekt "Dwa Światy", który miał być "alternatywą dla patostreamów" a nagle po 2,3 dniach jadą do patostreamera ratować go z alkoholizmu i chcą go zabrać do siebie do Wrocławia rzekomo na jakiś odwyk czy na wspólne streamy nie istotne. Czyżby liczba widzów i donejtów im się nie zgadzała? Hipokryzją wali na kilometr ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem co atencjusze będą się kreować na Bogów youtuba bo chcieli uratować Rafatusa i nabijać sobie fejm na nim ?( ͡º ͜ʖ͡º) Śmiech na sali
#rafatus #patostreamy
  • 5
@sosnol08: Nie szukam gównoburzy, nie interesuje mnie majątek księciunia, tylko ta cała akcja wygląda mi to na chęć wybicia się na czyjejś de facto tragedii życiowej. Jak wyżej wspomniałem, odpalają jakiś swój projekt stawiając się rzekomo w przeciwwadze do patostreamerki, defacto jadąc po niej. Chyba z tydzień temu Mniszka robiła agresywne rajdy zaczepiając jupiterów, z tego co kojarzę to bodajże Bystrzaka. Najpierw go pozdrawiała on jej też podziękował a potem w