Wpis z mikrobloga

  • 0
@gusanad mi się też już od przynajmniej 15 lat marzył. Trafiłem jeszcze na promocję więc nie wyszło tak dużo. A okularów już miałem serdecznie dosyć. Efekt póki co, na jedno oko super, drugie jeszcze mogę mieć wadę resztkowa. Ale to dopiero jeden dzień więc zobaczymy.
  • Odpowiedz
@archemicuss: Fajnie :) Ja kilka lat temu zdecydowałam się na soczewki i to wystarczająco poprawiło mi komfort życia. W jednym oku mam astygmatyzm, więc bez żadnych poprawiaczy nawet przeczytanie kilku zdań na pasku przy programach newsowych w tv jest problemem. Sama wada nie jest jednak duża i operacji nie brałam pod uwagę. Znam dwie osoby z wadą bliskiej Twojej to bez żadnych 'poprawiaczy' w zasadzie z domu nie można wyjść.
  • Odpowiedz
@archemicuss: Przyznam szczerze, że koszt mnie nie boli. Przy zamówieniu online zapasu na pół roku wychodzi ~30 zł/miesiąc. Niby można w nich spać, ale moje oczy jakoś się na to nie zgadzają (testowałam różne marki). Nie bywam dużo poza domem, jak wracam to ściągam i chodzę na ślepca. Gdybym miała większą wadę byłoby to bardziej wkurzające.
  • Odpowiedz