Wpis z mikrobloga

Miłośnicy i fanatycy #film i #soundtrack jest sprawa. Otóż poszukuję filmu, w którym wykorzystano jedną piosenkę... znany włoski kawałek Sara perche ti amo". Piosenka jest znana między innymi z Asterixa a także 8 i pół Felliniego... ale ten film, którego ja szukam był zrobiony po 2000 roku, był to film dla powiedzmy młodzieży, produkcja chyba hiszpańsko - włoska... Może ktoś kojarzy... piosenka przewijała się przez cały film... i bohaterowie, na oko 20/25 lat byli na imprezie przebieranej i mieli dość dziwne stroje.

Ja wiem, pytanie z cylku "znajdź igłę w stogu siana"... ale może jest tu jakiś miły fanatyk filmowy, który może kojarzy co i jak.

Za pomoc jestem ogromnie wdzięczny!!!

#pytanie
#pytaniedoeksperta
#film
#muzyka
#muzykafilmowa

Edit:
Jeśli sam znajdę, to oczywiście się podzielę tytułem. Po prostu szukamy pomysłu na kostiumy do mojego teledysku i pamiętam, że w tym filmie mieli fajne kostiumy, no i szukamy inspiracji ;)
  • 2
@kai-humai na filmach się nie znam, ale chciałbym pomóc, więc masz tu listę filmów z tą piosenką z włoskiej wiki:

https://it.m.wikipedia.org/wiki/Sarà_perché_ti_amo/Bello_l%27amore#La_versione_spagnola:_Será_porque_te_amo

L'effrontée - Czy to dlatego, że cię kocham?  francuska komedia wreżyserii Claude'a Millera ( 1985 ) 
]
 ;Mafia Kid , amerykańska komedia wreżyserii Paula Morrisseya ( 1988 ) [49]

 ;High Tension , francuski thriller wreżyseriiAlexandre Aja ( 2003 ) [50]
 ;Piękna żona , włoska komedia wreżyseriiLeonarda Pieraccioniego ( 2007 ) [51
@Staraagrafka: dzięki ogromnie!!!

Film, którego szukam to "Niezasłane łóżka", no i widzę, że brytyjska komedia a nie hiszpańska.

Ogromnie dziękuję!
Jak będę publikował teledysk na yt to wyślę linka!
Pozdrówka!
(jeśli podasz imie i nazwisko / lub jakiś nick / to umieszczę też podziękowania w napisach :P )