Wpis z mikrobloga

jaki pad do fify najlepszy? jakieś sprawdzone aukcje? kupiłem od x360 za 7 dych i po dwóch tygodniach się zepsuł. Jak zasuwam Willianem na prawej stronie to nie mogę zejść na dół bo kurr nie działa analog( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 21
  • Odpowiedz
@macieeek77: ostatnio była gdzieś promocja na nówkę od x360 za mniej niż 100zł.
Widzę, że nówkę za 100zł można łatwo znaleźć. I chyba nie ma co się bawić w używki. Możesz dołożyć i za niecałe 200zł kupić od XONE. Sam mam i polecam.
  • Odpowiedz
@heater: lel, prosi grają i na tym od PS4 i na tym od Xboxa XDDDDDDD Możesz wyjaśnić co kryje się pod słowem "konstrukcja" jeżeli nie kształt pada? Tak naprawdę to wybór urządzenia do grania jest w 100% kwestią indywidualną i polecanie go komuś "bo Ci jest wygodne" jest rozwalające XD
  • Odpowiedz
@Kitaz: wiadomo ze scena z ps nic nie znaczy przy xboxowej, byly kiedys osobne turnieje na ps i x i zwyciezcy z ps nie mieli podjazdu do tych z x, powoli sie to zmenia, a o konstrukcji pisalem w konteksci samych wlasciwosci pada tj wytrzymalosci, bezawaryjnsci
  • Odpowiedz
@ozzi91: Ja swojego od x360 mam 7 czy 8 lat. Pękł kawałek biurka jak nim uderzyłem a on dalej działa i wygląda jak nówka. Mam teraz pada od XONE ale i mam dziwnie wrażenie, że nie jest już tak wytrzymały. Ale gra mi się na nim lepiej przez lepsze analogi i triggery
  • Odpowiedz