Wpis z mikrobloga

@skiter: Miałem ci odpisać coś głupiego ale pochyliłem się nad twoim wpisem. W zależności od zamożności zmienia się punkt widzenia, i tak jak dla mnie i moich znajomych beko-wozem jest passat b5 z lat 2000 i wyżej. To ze dla ciebie wyznacznikiem biedy jest passat z lat 90 znaczy ze sam jeździsz czymś co dla nas nie warte było by splunięcia. Podsumowując mój mały wywód, nie płacz pod moim postem biedaku.
@Turahk: Wolą boleć zamiast pochwalić i zapytać co i jak żeby też skorzystać. To mnie zawsze zastanawia, przecież na tym tagu jest tyle wiedzy, tyle osób które by ci pokazały co i jak, nie, lepiej wyzywać krypciarzy od januszy i życzyć upadnięcia na głupi ryj xD
@Seid: ale rozumiesz ze za 5 lat 90% tych coin nie bedzie istniec? Rozumiesz tez ze kasa z zarobionych krypto w 90% tez nie bedzie istniec, bo ja przepiepszysz na glupoty?

Rozumiesz tez zeby 'inwestowac' to trzeba dekad (trudne slowo: dekada = 10 lat)?

Nie rozumiesz, a skoro tak nie masz wiedzy, a skoro tak ... trudno nie nazywac tego po imieniu: LOL
@Seid: Tak tak, i co z tych 'zyskow' kupisz kolejne BMW? bedziesz wyrywac malolaty na UH-AH audio soround pod remiza? Takie jestes bogacz, kupiles nowe auto ... UH ... zarobilem na krypto UH ... o #!$%@? spuszczam sie do wykresu UH ...

Nie jestes na poziomie zeby dyskutowac o kasie, bo masz pstro w glowie, dziekuje EOT.
@Seid: ale taka prawda, że wielu kasę szybko wyda bo nie potrafi z nią się obchodzić, to tak jak wygrana w totka. Były znaleziska o milionerach przedsiębiorcach którzy byli bogaci bo założyli firmę po PRLu, i potem bankrutowali bo nie umieli tego ogarnąć. Jak kryptowaluty przestanie dawać takie zyski to mogą potem przestać sobie radzić.

Plus wielu nie wyciągnie kasy przed krachem i straci większość tego co niby teraz ma. Niby,
@Seid: nie wspominam już o tym, że pewnie będzie niemało sytuacji gdzie skarbowka dojedzie, bo nie chciało się płacić podatków. Sytuacji gdzie jakąś giełda znów zniknie z hajsem i tak dalej. Więc byłbym sceptyczny z ideą powstania jakiejś znacznej grupy ludzi którzy się wzbogacili