Wpis z mikrobloga

@Czarna_Eminencja: droga Lwów - Humań jest w stanie trochę lepszym niż agonalny, na sporych odcinkach jest de facto jeden pas, kilka odcinków jako tako wyremontowanych ale więcej niż 60 km/h nie osiągniesz by bezpiecznie jechać jeśli nie masz doświadczenia w jeździe po takiej drodze, lepiej bierz pociąg, najlepiej ten co wyjeżdża coś koło 20:50 z Lwowa, 12 godzin z czego większość można pospać

dobrze wiem co mówię, w tym roku przez
@Czarna_Eminencja: Ceny sprawdź sobie na Tripadvisor wchodząc na strony www najpopularniejszych lokali. Tak samo z hotelami, albo popatrz na Airbnb (jak coś to mam zniżkę 100 zł na pierwszą rezerwację). Zawsze któraś będzie mieć gdzieś menu z cennikiem na stronie restauracji czy kawiarni. Do Tarnopola od Lwowa jedzie się super jak potem to nie wiem. Pomyśl czy nie lepiej sobie samolotem polecieć. Ze Lwowa są przecież loty. Może się okazać, że
@kawiarnianypl: @se_mallo: Dlaczego się wybieram autem, mam 3 dzieci z czego 2jka jest do 2 lat. Samolot wychodzi około 650 zł ale razy 4 to już 2500, za tyle to ja pół europy zjeżdże z noclegami (mówię tu nie popularnych kierunkach typu Duresz (Albania) lub Bar (Czarnogora). Lwów odwiedzam średnio 4 razy w roku więc standardy Ukrainy nie są mi obce.

@wwr18: Pociąg też wychodzi drogo 160 od osoby
@Czarna_Eminencja ze Lwowa ten sam pociąg kosztuje 35-50 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli chcesz to mogę Ci dać kontakt do faceta, który busem Was odbierze w Szeginie (przejście Medyka) i zawiezie pod sam dworzec. Kwota to 120 zł w jedną stronę. Jak znajdziecie pasażerów, co nie jest trudne to przy ośmiu osobach wychodzi zawrotne.. 15 zł :)

Ceny w sezonie są znacznie wyższe, ale ogólnie to można
@fierce: dzięki za odpowiedź, niestety tak jak napisałem wyżej bus,pociąg i samolot nie wchodzą w grę z powodu małych dzieci, a co za tym idzie kupę bagaży ( ͡° ͜ʖ ͡°) a podejrzewam że szerpów nie najmę (ʘʘ). A tak na serio lubię mieć możliwość szybkiego przemieszczania się na miejscu i możliwośc przejechania się do zabytków nie koniecznie na miejscu. Natomist bardziej mnie