Wpis z mikrobloga

5stycznia zakonczylem 'inwestowanie', wklad ok. 900$ To juz jest koniec , nigdy wiecej nic nie wplace, zalezalo mi na tym aby wziasc w tym udzial i dowiedziec sie , jak to kupic. To tyle, na obecna chwile nawet nie wiem jak to sprzedac... pomyslec za pare lat, moze to bedzie warte tego myslenia, poki co zostawiam to dla losu ;) Na #kryptowaluty jest mega fajna spolecznosc, pozdrawiam Was wszystkich ! mam nadzieje ze.... no w sumie to zobaczymy co bedzie jak bedzie ;) jeszcze raz pozdrawiam !
#kryptowaluty
Pobierz oink_oink - 5stycznia zakonczylem 'inwestowanie', wklad ok. 900$ To juz jest koniec ,...
źródło: comment_snQtjLUykK1Q2yvs1dNfJU3Dyvb0xAcY.jpg
  • 10
@oink_oink: tak po prostu zostawic i zapomniec to sie nie da niestety, z tych coinow co masz to pewnie duza czesc bedzie miec jakies swapy, hardforki i tak dalej z ktorymi musisz byc na czasie bo inaczej stracisz.
@CoJaToNieTY: cos ty, #!$%@? to... ;) chyba ze wroci mi kasa z innych rzeczy... na co szczerze watpie, to byl w sumie czysty #!$%@? przypadek ze tak powiem... z 80$ zrobilem 500 $.. i jeszcze dolozylem troche i tak wyszlo ze pokupowalem inaczej nawet bym sie za to nie bral
@oink_oink: z tego twojego inwestowania zostawiłbym tylko 6 coinów.
Po za tym to słabe inwestowanie skoro nakupiłeś tak naprawde nie wiadomo czego.
Ja tam w ostatni tydzień potroiłem wkład i powychodziłem na górkach, ale co tam
@leobenos: wow, to mega gratulacje, zrobiles to naprawde dobrze. dla mnei to byla zwykla zabawa, co tez juz wielokrotnie pisalem, zdaje sobie sprawe ze zeby cos zainwestowac zeby konkretnie wyjac trzeba miec, wiedze, doswiadczenie i czas, nie mam tych 3 rzeczy, bo zarabiam pieniadze na czyms innym, nie jestem w stanie zarabiac sledzac market, to nie tak czas zeby sie przebranzawiac .. przynajmniej nie dla mnie. 40 E / h mam
@oink_oink: Zabawa czy nie zabawa ale chyba lepiej troche kasy i zaryzykowac. dajmy na to 1-2k EUR w pare krypto i poczekac rok.
Ktos kto inwestował w ETH rok temu te dajmy na ten tysiąc teraz ma z tego 100,000.
Akurat REQ, ADA, VEN, BAT maja szanse zablysnac w tym roku. Nie mówiąc już o ETH i jego potencjalnym wzroscie do 2k usd
@leobenos: zgadza sie , ten ktos musial miec wolne 1-2 K eur... ja nie mialem wiec to jest w sumie proste;) ETH na bank wejdzie na 2k za rok, tego sie nie uniknie , ale co ja moge wiedziec ;) tak se tylko gadam. no nic.. pozdrawiam cieplo i zycze jak najwiekszych obrotow