Wpis z mikrobloga

ludzia z #rzeszow zakładał ktoś aparat w Ortodencie na Rejtana? szukam opinii bo podobno dr Ayham całkiem dobrze ogarnia temat ( ͡º ͜ʖ͡º)

cena za 1 łuk też jest dobra bo tylko 2100zł + każda wizyta 120zł
  • 7
@Moonman: Ja mam mieszne uczucia, z 10 lat temu za gowniaka zakladalem u niego taki nakladany na gore i dol na noc. Mimo skurpulatnego pilnowania tematu wyszlo gorzej niz bylo, a teraz kiedy chce poprawic sprawe inny lekarz stwierdzil ze wada moze wynikac ze spier#!@nia sprawy przez poprzedni aparat :>

A w Rzeszowie spotkalem sie z 1800zl/luk (premiumdent), albo z opcja ze spisujesz umowe za calosc i na dzien dobry wiesz
@inny_login: Tez od 3 miesiecy poszukuje i prawdopodobnie padnie wlasnie na niego :) Z moich prywatnych obserwacji wynika ze to najbardziej oblegany ortodonta (po 5os jednoczesnie w gabinecie + 1.5 miesiaca czekania na najblizsza wizyte). Moze to byc plus albo minus, zalezy jak na to patrzec.
Znam osoby po leczeniu i wszystko na plus. Jakies szczegoly ewentualnie na priv.
@Moonman: Moja koleżanka z liceum zakładała u niego aparat, bardzo sobie chwaliła, a teraz ma piękne ząbki. Jednak ceny były dość wygórowane.

Ja też będę zakładała w ortodencie, ale u innej ortodontki, więc mam nadzieję, że też będzie fajnie :)