Wpis z mikrobloga

Kolega który wychował się bez ojca, rozmawiał ze ną dziś na ten temat, zeszło na to że chciałby go odszukać, ale nie ma pojęcia jak to zrobić, samo imie i nazwisko niewiele daje, bo matka nawet mu nie chce powiedzieć gdzie on może teraz mieszkać. Wpisałem te dane na pałe w facebooka i wybrałem trzeci profil bo miał zdjęcie, popatrzyłem na zdjęcie, na kolege, i mówię to twój stary xD Napisał do niego, bo mu powiedziałem, że są podobni, odpisał mu przed chwilą, właśnie znalazł ojca po 25 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #c---------------a #takbylo
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@catsky: kurde, brzmi zupełnie jak mój były

Zawsze sobie skrycie wyobrażałam że odnajdzie ojca i ten ojciec się okaże bogaczem, który ma wyrzuty sumienia, że zniknął i da nam hajs i będziemy bogaci xD
  • Odpowiedz
@catsky: teraz jego ojciec z pewnością okaże się być ciężko chory i będzie potrzebować przelewu na kilkadziesiąt tysięcy złotych... ewentualnie jednej nerki na przeszczep. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@catsky:
- historia o szukaniu rodziców w czasach przed internetem - chodzenie po różnych instytucjach, ustalanie, śledztwa detektywistyczne
- historia o szukaniu rodziców w czasach z internetem - facebook.com - imię i nazwisko - "o, patrz! To chyba twój stary!"

XD
  • Odpowiedz
@catsky: i teraz pytanie dlaczego zostawił swojego syna i dlaczego nie próbował kontaktu (albo próbował, ale mu się nie udało). Z takim szukaniem rodziców jest ten problem, że jak już się znajdzie to można przeżyć największy zawód w życiu
  • Odpowiedz