Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #binance - no i stało się. Binance również zamyka rejestrację dla nowych użytkowników (nie jest powiedziane na ile). Blokada wejdzie od jutra (05.01). Powodem jest konieczność przygotowania i ulepszenia infrastruktury do obsłużenia większej ilości użytkowników.

Tak więc jeżeli jeszcze myślisz o rejestracji, to korzystaj.
rejestracja wolisz bez refa? To tutaj

Due to the overwhelming surge in popularity, Binance will have to temporarily disable new user registrations to allow for an infrastructure upgrade. We apologize for any inconvenience caused.
źródło
2 miliony rejestracji w miesiąc. Huh.
  • 10
  • Odpowiedz
@Esdermo: mnie osobiście troszkę odcina to kranik, bo tuzin osób się rejestruje i rejestrowało z moich refów. Oby było tak jak mówisz! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Uważam, że Ci którzy chcieli się zarejestrować, a od jutra nie będą mogli, to jeżeli znajdą inną giełdę, to na Binance już nie wrócą.
  • Odpowiedz
@BeCometA: Jeśli znajdą giełdę z większą ilością możliwych kryptowalut do handlu to mogą już nie chcieć wracać na Binance.
Według mojej opinii dobrze się dzieje, za szybko to wszystko idzie w górę.
  • Odpowiedz
@mr_white: w skali mikro (kilka rejestracji) profit jest pomijalny, można go spokojnie nazywać "dust". W skali makro (100 i więcej rejestracji), zaczyna robić się przyjemnie. Oczywiście "ref" refowi nie równy. Czym więcej Twój pojedyńczy ref handluje tym więcej Tobie wpada z jego opłat.

Czy Ty coś zyskujesz rejestrując się z czyjegoś refa? Hm, nie bezpośrednio. Giełda mniej zarobi na opłatach, jakie jesteś jej winny za każdą udaną transakcję bo... podzieli się
BeCometA - @mr_white: w skali mikro (kilka rejestracji) profit jest pomijalny, można ...

źródło: comment_nznMo5XfzYOYrHrvO6QZs9uLM2knvL9x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mr_white: niestety... Różnica w strefie czasowej zrobiła swoje. Jeżeli sobie życzysz, to mogę dać Ci znać jak już otworzą rejestrację na nowo (miejmy nadzieję, że nie zajmie to im miesiąc, jak ma to miejsce w przypadku Bitfinex...)
  • Odpowiedz