Remake na normalach to największy rak jaki może być, jeszcze zrozumiałbym gdyby cały team się godził, ale nie, wystarczą dwie #!$%@? i znów #!$%@? czekać w lobby 5 minut bo woodenpc nadal modny. Rozumiem na rankedach, bo to ma znaczenie czy go wygrasz czy przegrasz z powodu afka, ale #!$%@? na normalu? Kto był tak upośledzony by to wprowadzić? Idąc tym tokiem myślenia, dlaczego na Aramie nie ma remake, jak tam afk w co drugiej grze jest?

W #!$%@? oddawajcie moje 5 minut z życia

#leagueoflegends #to #gowno
  • 14
@Tasanga: Ja czekam 2-3 minuty na znalezienie meczu, + 1 minuta podczas wybierania i jakieś 2-5 aż się wszyscy załadują. Już wolałbym zagrać tę grę i ją #!$%@?ć w 12 minucie, przynajmniej dostałbym trochę XP.
@FireDash: Ale ja mam w dupie czy wygram czy przegram normal, efekt jest niemalże identyczny, a jak chcesz poświęcić max godzinę dziennie na lola, a 1/3 tego czasu to lobby, bo albo ktoś wyjdzie albo płaczki robią remake, to #!$%@? człowieka strzela.