Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #krakow szukam jakiegoś lokalu, żeby zorganizować #wesele dla ~75 osób. Standardowe krakowskie stawki są dla nas do przejścia (będziemy celowali ~250PLN/os. za jedzenie), ważne żeby było miło, żarło smakowało i żeby się przed końcem 2018 udało temat załatwić. :)

Może ktoś coś polecić sprawdzonego w promieniu maks. 1h od Rynku Głównego ( #slub )?

Dodatkowe pytanie dla osób znających #zabierzow restauracja Grube Ryby - ma ktoś jakieś wspomnienia/doświadczenia/opinie?
  • 8
  • Odpowiedz
@simpo: Ja w kwietniu robię w Pałacu Radziwiłłów w Balicach (na ok. 110 os.). Pałac i Grube Ryby mają tego samego właściciela i to samo jedzenie. Końcową opinię będę mógł wyrazić dopiero po weselu, ale jak na razie: 1) pani kontaktowa bardzo miła, wszystko do dogadania 2) menu weselne na degustacji rewelacyjne :) Umówiliśmy się na degustację w Grubych Rybach jeszcze przed podpisaniem umowy, dostaliśmy wypas 4 daniowy obiad w cenie
  • Odpowiedz
@marcel_pijak racja, Folwark to tzw. pewniak w okolicy; tylko byliśmy tam już na 5-6 weselach w ostatnich latach i wszystkie mi się już mieszają - nie chcę tam swojego robić. :)

Dzięki, bo miejscówka faktycznie zacna! :)
  • Odpowiedz