Wpis z mikrobloga

@Monco: Zamówiłeś jeszcze przed Black Friday, dlatego twoja paczka przyszła w dość normalnym czasie i chyba jeszcze jakimś innym sposobem skoro nie idzie przez Southall
@Andczej: Czyli poza tym że nie działa transport to tracking też jest #!$%@? xd? Sam bym tą paczke szybciej przywiózł z Chin na rowerze niż kochane DPD
że nie działa transport


@ZMMN: czemu tak uważasz?

to tracking też jest #!$%@? xd


on tak działa od zawsze, to ty sobie zakładasz że jest cały czas w pradze

Sam bym tą paczke szybciej przywiózł z Chin


cieszy mnie to, rozumiem że też przy okazji odprawiłbyś ją tak aby nie mieć VAT?

niż kochane DPD


jeśli nie masz statusu UK to DPD nawet jeszcze nie ma tej przesyłki 'w ręce'

Ale
@Andczej: Nie, nie działa tak od zawsze, dokładnie rok temu zamawiałem paczkę również z GearBestu, wtedy poskąpiłem i wziąłem darmową Chińską poczte, paczka przyszła z tego co pamiętam w mniej niż 2 tygodnie, w tym roku wziąłem droższą przesyłkę bo zależało mi na czasie i wyraźnie było napisane że będę miał możliwość śledzenia jej, a z VATem jest ruletka, albo zapłacisz albo nie i to zależy od widzimisie celników a nie
@ZMMN:

Nie, nie działa tak od zawsze


od zawsze, rozmawiamy o jednym typie przesyłki, nie wiem po co piszesz o innym

w tym roku wziąłem droższą przesyłkę bo zależało mi na czasie i wyraźnie było napisane że będę miał możliwość śledzenia jej


i masz, to że masz ograniczone śledzenie to już co innego, tak samo jest często przy listach


a z VATem jest ruletka, albo zapłacisz albo nie i to zależy
Andczej - @ZMMN: 

 Nie, nie działa tak od zawsze

od zawsze, rozmawiamy o jednym ...

źródło: comment_AUK0i59Txzjct0EBx2GR7IZXCElLNC3p.jpg

Pobierz
Ja tez czekam od black friday. Ostatni tracking z 2017-12-15 10:43:24 Parcel is leaving Hong Kong Airport

ile to może leciec z chin ...