Wpis z mikrobloga

@Volki: dziwisz się? Czego każdy mówi o Śnieżkach w kierunku Hanavalda, gdzie przed konkursem tym właśnie powiedział do reportera że kluczyki od swojego auta trzyma w sejfie.. Hanavald to straszny buc. Ale tego w telewizji już nie mówią bo wielka gwiazda wygrała T4S
  • Odpowiedz
@ppiasq: @Volki: to było prawie 15 lat temu ale tak było, tata mi o tym przypomniał i faktycznie przypomniało mi się to a mam trzydzieści kilka lat więc pamiętam te sytuacje. Hanavald to zazdrosny buc, dzisiaj wszędzie czytam ze stawia piwo temu komuś kto pokrzyzuje plany Stocha.. No halo to jest sportowiec?
  • Odpowiedz
  • 1
@skizo Wtedy było inaczej. Był tylko Małysz, dzięki któremu ten sport został wypromowany, a Hannawald był jego największym rywalem, stając się uosobieniem niemieckiego wroga polskiego narodu. Takie było wtedy nastawienie. Ale faktycznie był on gburem.
  • Odpowiedz
@skizo: a przeczytałeś chociaż słowo z jego wypowiedzi:

Nie życzę mu tego, bo chciałbym pozostać tym jedynym. Ale jeśli mu się uda, będę pierwszym, który wybiegnie z kabiny komentatorskiej i mu pogratuluję, bo wiem, co teraz czuje i z jaką presją musi się zmagać. Wiem, co się dzieje w jego głowie i mu nie zazdroszczę. W tej chwili nie chodzi już o sam Turniej Czterech Skoczni, a o coś więcej. Z
  • Odpowiedz
@skizo: Z jednej strony może nie na miejscu, a z drugiej strony może koleś faktycznie chce być jedynym, który wygrał 4 konkursy TCS? Przecież ma do tego prawo :) . Do tego weźcie pod uwagę, że słowo pisane w artykule mogło zostać w ten sposób "podkręcone" żeby hype był duży i hajs za kliknięcia w artykuł się zgadzał :) . Nie tłumaczę Hannavalda, ale przecież nie mówi wprost, że "chciałby żeby
  • Odpowiedz
@skizo: Ronaldo powiedział w wywiadzie jak Klose pobijał jego rekord goli na mundialach, że nie chciał żeby się to zdarzyło i do końca miał nadzieję, że Klose się nie uda.
Na wykopie każdy popierał Ronaldo, bo jak tak można, żeby jakiś szwab miał rekord? On należy się Ronaldo.
Hannvald powiedział dokładnie to samo i nagle gówno się wylało od polskich patriotów, którzy wciąż chowają się w krzakach po lasach przed Niemcami
  • Odpowiedz