Wpis z mikrobloga

Wraz z aktualizacją do Oreo zabrali jedna z lepszych funkcji Mi A1 - planowanie automatycznego wyłączania telefonu i włączania o określonej godzinie.

Bateria też jakoś szybciej ucieka.

Dodatkowo takie #!$%@? jak skróty na rozsuwanym pasku, których wcześniej mieściło się więcej, teraz są rozdzielone na dwie strony.

Nawigacja po ustawieniach też jakaś z dupy, statystyki baterii cholernie nieczytelne, opcję poukrywane jakoś dziwnie.

Zastanówcie się swą razy zanim zaktualizujecie.

P.S. Mój mi dziś upadł, jeszcze nawet pokrowiec nie zdążył przyjść. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lekko zbity ekran w rogu i obudowa w kilku miejscach. Więc chyba sprzęt pójdzie do Żyda od złotówki bcm. :/
#xiaomi
  • 7
@Krupier juz zaktualizowałem, dziala Ci pip? Bo poki co u mnie tylko do map i google duo przydatny. Poza tym cos podobno jest zmienione w baterii (nie wiem niby jak), ze niby jest ten quickcharge w a1.
@gjk_: co to jest pip?

Szybkie ładowanie jest, a raczej szybsze. Zamiast 2h telefon ładuje się jakąś 1h.

U mnie dodatkowo baterię zżera jakiś gówniany proces RCS service. Zamulają też powiadomienia push jak telefon długo leży nieużywany.

Aktualizacja porażka, czuję się jak po przejściu z Kitkata na Lolipopa.
@Krupier picture-in-picture, sto lat temu bylo w telewizorach. Masz pływające okienko z wideo, ale ja i tak póki co wole dzielony ekran w a1.
Rcs jest zdaje się jest przy smsach i roznych messengerach. Dziwne, bo u mnie nawet go nie widać. Moze masz jakas apke do wiadomości?
Rcs jest zdaje się jest przy smsach i roznych messengerach. Dziwne, bo u mnie nawet go nie widać. Moze masz jakas apke do wiadomości?


@gjk_: tylko Textra. Wyczyściłem dane tego rcs i zobaczymy, póki co zniknęło.