Wpis z mikrobloga

Myślę nad zmianą telefonu, od ponad 2lat mam Huawei P8 lite i powoli zaczyna mulić
Myślę nas Samsungiem jakimś. Może A5? Może S7?
Nie wiem czy Xiaomi to dobry wybór. Polecicie coś? Trochę przestałam się telefonami interesować, więc nie wiem co i czy warto.
Najlepiej w cenie max 1500-1700
Albo abonament w Orange.
#telefon #orange
  • 14
@szajbi_: Jeśli Ci się bardzo mocno nie spieszy, to poczekaj na Galaxy A8. Powinien być w sklepach za max. 2 miesiące. W międzyczasie dozbieraj 200-300 zł na niego. I nie pakuj się w muzeum telekomunikacji, warto poczekać na tegoroczny model.
@nabavzbjl nie wiem czy potrzebuje akurat tego A8.. A6 złe jest? Nie mam aż takich wymagań, a cena tu gra role. Pisze dużo na Messengerze, czasami zrobię z 3 zdjęcia, albo 20, troszkę na snapie posiedze czy tam innym IG
Nawet na Huawei p10 myślałam, bo zawsze w sumie z tej półki cenowej coś brałam(do 1000zł), bo po dwóch latach i tak zmienię.
A6 złe jest? Nie mam aż takich wymagań


@szajbi_: Ty może nie, ale developerzy mają ;) A tak na serio - jeśli to ma być zakup na dwa lata, to żeby nie było, że nie ostrzegałem - za rok będziesz narzekać jaki to ten android jest do de, a samsung do de. Kup coś, co teraz jest trochę na wyrost (A8, ten, którego jeszcze nie ma), za rok będzie w sam
@nabavzbjl e, to strach myśleć o tym co musisz myśleć o moim Huawei teraz xD
nie będzie mulił. tzn huawei mi nie muli. a jak się Samsung zachowa to w sumie nie wiem ( _)
Zobaczymy w jakiej cenie będzie jak wyjdzie ta A8 ;)