Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuję pomocy z wyborem #zegarki dla brata. Nie wiem od czego zacząć. Szukać stacjonarnie czy możecie polecić jakiś sklep online? Z danych, które wiem to zawsze chciał mieć japoński albo szwajcara. Jednak mój budżet to jest maks 2-2,5k.
  • 13
  • Odpowiedz
@ejoker: wiem, że jak do wszystkiego to do niczego ale raczej elegancki. To jest jego 40tka i chce mu kupić taki, na którego sam by sobie nie pozwolił. Do pracy czy coś to ma gshocka. Więc raczej klasyk z skórzanym paskiem
  • Odpowiedz
Ze szwajcarów to Certina, Tissot, Hamilton, z tym że ten ostatni tylko online z japończyków Citizen, Seiko, Orient. Napęd automat, kwarc czy obojętnie? Z Certiny zobacz jeszcze ds-1 vintage, w tej kategorii mój faworyt
  • Odpowiedz
@gumioki: to legitny sklep, cena tego modelu w kraju w sklepach stacjonarnych to około 2100zł. Wg mnie jest to najrozsądniejszy wybór w tej cenie jeżeli chodzi o nowe zegarki. Zobacz tez co oferuje Hamilton i zaraz podeśle tez Ci fajne Seiko.
  • Odpowiedz
@gumioki: Seiko Alpinist 200m, 50h rezerwa chodu, szafir, ciekawy design i na jakimś osobno kupionym skórzanym pasku wygląda elegancko. Zielona tarcza dobrze prezentuje się w słońcu, a w gorszym oświetleniu super błyszczą indeksy. Wygląda na droższy. Brałem stamtąd i żadnych problemów, wysyłka z UE, więc żadnych vatów i czekania niewiadomo jak długo. Minusy to dość mały rozmiar, jak na dzisiejsze czasy i brak gwarancji, bo model na rynek japoński, ale dzięki
HansLanda88 - @gumioki: Seiko Alpinist 200m, 50h rezerwa chodu, szafir, ciekawy desig...

źródło: comment_UVylPoz1WRhMKgMrwWIwXg1y8IRRNg7y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz