Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat, niedługo 22. W tym tygodniu 2 rozmowy o pracę. Czuję już dużą presję robienia czegoś więc się rozglądam za robotą. Ale chociaż chodzę już ponad miesiąc na siłkę i robię coś z życiem to czuję się jak gówno najgorsze, bo nigdy się nie całowałem, ani nie trzymałem za rękę. Chciałbym czasem wiedzieć co myślą o mnie dziewczyny. A może właśnie nie chciałbym? W kwiecie wieku nie umiem sobie nawet randki zorganizować, kiepsko mi to wszystko idzie.

Zazdroszczę wam normiki, że dla was to wszystko takie łatwe, naturalne, oczywiste. Mieć lub nie mieć chłopaka/dziewczynę to dla was kwestia wyboru. Dla mnie przytulanie się, seks, tego typu rzeczy to jakaś #!$%@? abstrakcja.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 21 lat, niedługo 22. W tym tygo...
źródło: comment_8Y76KJo8ehMP7OeN2iIiMlBi20Q9i89s.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: a jaki ma zwiazek posiadanie pracy, calowanie sie i chodzenie na silownie?
Litosci nawet najwieksze bezrobotne sebiksy bzykaja ile wlezie....... o niczym to nie swiadczy z kariera zawodowa
Myslisz ze jak znajdziesz prace to nagle nacuczysz sie calowac (nie chce wiedziec co bedziesz calowal przyszlemu szefowi........ )

Powoli wszystko ogarniesz 22 lata to Ty dzieciak jeszcze jesteś.......
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku to tylko kwestia czasu zanim kogoś poznasz. Ja swoją różową poznałem pół roku temu a wcześniej również niemialem doświadczenia jeśli chodzi o związki. Tak też chodziłem na siłownię, ale wcale to mi nie pomogło. Załóż konto na Badoo, zrób profesjonalne zdjęcie w studiu które zajmuje się fotografią artystyczną/wizerunkową i poznaj kogoś przez internet. Wierz mi na Badoo jest mnóstwo normalnych kobiet, które szukają drugiej połówki z tym że bądź
ZbożowyBarman: Najgorsze co możesz zrobić, to żyć z uczuciem chłodnego oddechu presji na karku. Życie jest zbyt krótkie, żeby się zmuszać do czegoś. Druga sprawa: nie myśl tyle o sobie, nie rozkładaj wszystkiego na czynniki pierwsze. Spędzaj czas ze znajomymi, organizuj go sobie, rozwijaj się. Próbuj tego, czego wcześniej się bałeś, bo np. nie wierzyłeś w siebie. Praca też jest fajnym miejscem, żeby zdobyć doświadczenie i pieniądze :) Dużo osób nie