Wpis z mikrobloga

nie kupować w Polsce tylko na Amazonie


@Szkarpet: daaaawno temu kupowałam Classica i też wszyscy mówili, żeby kupować na Amazonie. Głównie chyba chodziło o to, żeby mieć wsparcie. W sensie zepsuje ci się to piszesz do Amazonu i wymieniają. Kupisz gdzieś na allegro to musisz naprawiać na własną rękę.
@Szkarpet: Poza powyższymi uwagami, warto dodać, że w polskich sklepach/aukcjach pojawiają się egzemplarze naprawiane (oferowane jako nowe) lub spoza Europy (wtedy żegnaj amazonowa gwrancjo, chyba, że wyślesz i odbierzesz zastępczy czytnik np. w Meksyku). Ogólnie jest szansa przepłacenia (pośrednik musi zarobić) lub wkręcenia w trefny towar.
A towar i tak pochodzi wyłącznie z Amazonu, dlaczego nie kupić u źródła? Najpewniej będzie dokładnie za miesiąc walentynkowa promocja. Rok temu było tak: http://cyfranek.booklikes.com/post/1524910/kindle-paperwhite-3-20-eur-taniej-w-ramach-walentynkowej-promocji
@JanuszSnieg: @Limonene: @Seeker: @noisy: @Cyfranek: cały dzień byłem zabiegany i dopiero teraz mam okazję Wam odpisać. Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Przekonaliście mnie że warto kupić bezpośrednio z Amazonu.
@Cyfranek: dzięki za podpowiedź z lutym. Jeśli będę na tyle cierpliwy, to poczekam do tego czasu. Jeśli nie, to najwyżej zostanie mi kupić po bieżącej cenie.
@noisy: a ja cały czas miałem w tyle glowy, że swego