Wpis z mikrobloga

Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), Statystyki z testów, daj + jeśli kibicujesz temu projektowi( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo wśród plusujących wylosuje osoby z własnym powitaniem.

Witajcie Mirkowie i Mirabelki, już minął rok od ostatniego wpisu, tak więc postanowiłem coś napisać, przepraszam, iż musieli Państwo czekać cały rok na kolejny wpis. Wczoraj pojawiła się aktualizacja z Lenny Face (zbieranie, taki dodatek, panel statystyk), dzisiaj dodałem opcję usuwania konta (musimy mieć ulepszenia w sklepie na maxa, odpowiedni poziom pracy, odpowiednią ilość atencji, panel statystyk). Jak ktoś usunie konta to proszę mi napisać na PW czy wszystko działa OK (graczom chcącym grać stabilnie, polecam poczekać z usuwaniem konta do jutro, w usuwaniu konta mogą być jakieś błędy).

Jak działa usuwanie konta?
Jest to tak zwany "prestige system", w większości gier po prostu traci się cały swój progres i rozpoczyna się od nowa, ale z większym mnożnikiem zysków, w Mirkowaniu i moich innych grach, uznaję całkowite resetowanie progresu gracza za stratę czasu, Usuwanie konta (prestige) w Mirkowania usuwa tylko postęp ulepszeń w głównym sklepie atencji, resetuje atencje, reszta rzeczy zostaje. Usuwanie konta (prestige) zwiększa maksymalny poziom ulepszeń, odblokowuję nowe ulepszenia w sklepie atencji, rangę platynowego stulejarza i w przyszłości inne rzeczy. W następnej aktualizacji dodam nowe ulepszenia + szkoły + pracę (i rozwinę obecne wątki w pracy (99% szansy, że to będzie dziś). Myślałem też nad specjalnym sklepem (nie sugerowałem się moderacją), w sklepie można by kupić na przykład Mirko+ czy tam coś takiego, Specjalne ulepszenia do mnożnika zysku z pojedynczego ulepszenia (dysk twardy takie tam). Docelowo będzie wiele kasacji konta, a wraz z nimi nowe rzeczy do odblokowywania :-}.

Ciekawostki i podsumowanie bety/Mirkowania:
- Znalezisko z informacją o becie gry zdobyło 959 Wykopów i trafiło na główną (z płomieniem).
- Na listę wołania do gry jest zapisane 106 osób, tag DonislawDev obserwują 342 osoby, tag o giecre (Mirkowanie, developerski) obserwuję 130 osób.
- Najbardziej plusowany wpis z gierki zebrał 2718 plusów, było też jeszcze 555 plusów, 412 i takie tam inne :-}
- Gra posiada ponad kilkaset odniesień do Wykopu/Mirko.

A teraz czas na garść statystyk z Bety:
- Pierwszego dnia bety, na listę testerów zapisało się 500 osób, niestety wszyscy się nie dostali, troszkę osób skasowało konta, troszkę dostało perma, troszkę podało nieprawidłowy nick na Wykopie, troszkę podało email o2 i wp i takie tam inne.
- Gra zalicza kilka tysięcy sesji tygodniowo (wejścia do gry).
- Średnio (rekordowego dnia) każdy z graczy spędził w grze ~218minut
- Całkowity czas grania (rekordowy dzień) to 156k sekund (~2dni).
- Rekordowa ilość pojawienia się panelu informacji to 2100 razy (jeden dzień).
- Gracze podejmowali 12.8% decyzji na nie i 87.2% decyzji na tak.
- Rekordowa ilość kliknięć panelu sklepu to 1320 razy (jeden dzień).

Tutaj pragnę nadmienić, iż gracze w różnych momentach dołączali do bety, wielu graczy gra offline (statystyki są tylko z graczy online), tak więc prawdziwe dane są większe. Gra powinna wyjść w lutym, być może nawet w styczniu (mam pewne cele i chcę je zrealizować):-}. Wrzucam obrazek z pierwszego szkicu gry.

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Przypominam też, iż jeśli ktoś chce pisać o gierce na Mirko, to proszę o używanie tagu #mirkowaniegra (można go obserwować, często też pod nim piszę) I nie używanie moich gamedevowywch tagów :-} Przypominam też, iż wszelkie uwagi/błędy/pomysły zgłaszamy do mnie na PW. Proszę nie zapominać o aktualizacji gry do najnowszej wersji.

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Jeśli ktoś chce nadal dołączyć do testów (Android, GMAIL TYLKO), to proszę wypełnić ten formularz + obserwować mój tag/listę (zaproszenia do bety wysyłam seriami, więc możliwe, iż trzeba będzie troszkę poczekać).
Formularz Beta Testy

#donislawdev #glupiewykopowezabawy #heheszki #ciekawostki #tworczoscwlasna #chwalesie
DonislawDev - Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), Statystyki z testów, da...

źródło: comment_8OsmcjnWJGFFNmPByRjb3xSwHR7nT89O.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emirito:
W panelu informacji o itemie też jest błąd ;p Dlatego tak wyświetla.
Ogólnie ten system usuwania konta pisałem gdzieś tak o 2-3 nad ranem i parę błędów wpadło, ale to nic poważnego, bardziej takie wizualne błędy. Naprawie to wszystko jeszcze dziś. Dzięki panowie za informację.
  • Odpowiedz
@Emirito:
Ciekawy pomysł, samo bycie testerem daje wiele bezwartościowych profitów:
- Wcześniejszy dostęp do moich gier
- Wystarczy być testerem jednej gry i ma się dostęp do wszystkich innych testów moich gier (sklep Google Play, oczywiście jak ktoś chce). Dodatkowo przy płatnych grach, łatwiejszy dostęp do płatnej gry (beta, większe szanse), tak samo w przyszłości na Steam (większe szansę na darmową betę w płatnej grze).
- Tworzenie ze mną gry, sugestie, uwagi, zgłaszanie błędów.
- Czasami dodaje gdzieś ukryty tekst z testerami do gierki, jakieś inne profity w testowanej gierce. Ale to zależy od gry,
  • Odpowiedz
@sabtuzdeamon:
90% szans na styczeń. Kiedy dokładnie to ciężko powiedzieć, zależy jak będę zmieniał rzeczy w grze, mam troszkę planów, nie wiem ile z nich zrealizuje, część rzeczy pewnie i tak przesunę na aktualizację po wydaniu gry. Muszę dodać panel ustawień, nowe metody zapisu, medale, rankingi (Kongregate API, Google Play API), poczynić optymalizację w stronę WebGL, dostosować ciut do tej wersji, dodać angielską wersję gry (kilkaset zdań), dodać jeszcze nowe
  • Odpowiedz
@Dox3l: @Emirito:
Hm, zróbmy tak, dodam Państwa do szkoły #!$%@? (pod inne), w szkole #!$%@? możecie dać własny tekst 2-7 zdań, najlepiej coś śmiesznego/związanego z Wykopem, wysyłać na PW. Dodatkowo jeśli nie macie Państwo własnego powitania to możecie wysłać mi na PW tekst (1-3 zdań) i dodam to jako powitanie. Wincyj nie dam( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@karmelkowa:
:-}
Właśnie pisze panel ustawień, być może dziś jeszcze wydam kolejną aktualizację, ale nie wiem czy zdążę, jutro o 6:00 trzeba wstać().
Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia :-}
  • Odpowiedz