Wpis z mikrobloga

Poczytałem tagi przegrywów i zrobiło mi się strasznie szkoda mireczków którym nie idzie into podryw/sexy/zwiazki, jeśli chociaż jednemu z nich pomoże ten tekst to będzie mi cieplej na serduszku.

Wiecie jaki jest sposób na uniknięcie friendzonu? Jeśli jesteście przegrywami i poznajecie laskę swoich marzeń lub po prostu pierwszą która się was nie brzydzi musicie ją olewać. Robię tak od kilku lat i poznane kiedyś #rozowepaski nawet gdy są w związku dalej mają jakiś sentyment do mnie co mnie zawsze dziwi. Byłem przegrywem do końca gimnazjum a w technikum postanowiłem zacząć eldorado ruchańska które trwa do dziś i mimo, że sam w to nie wierzyłem udało się. Kobiety uwielbiają chamskie teksty, jako przykład razem z moim kumplem który jest spokojnym normikiem (prawie codziennie koszula) na jednej imprezie założyliśmy się kto wyrwie pewną randomową dziewczyne 7/10. Dosłownie od startu zaczął jej słodzić jaka jest piękna, czy nie jest przypadkiem modelką (XD) i tym podobne #!$%@?. Ja natomiast zacząłem od tekstu że jest za gruba na tą sukienki i jakieś 3h później beniz into vagina. Taką dziewczynę interesuje twoja opinia i się z nią liczy a jeśli będziesz jej lizał dupe od startu to będzie tobą gardzić i prędzej czy później cię sfriendzonuje. Kolejna rzecz zwracaj uwagę na inne różowe w otoczeniu, jeśli będziesz zapatrzonym w nią cześkiem to prędzej czy później poczuje pociąg do innych bolców, jeśli przyfilrtujesz przy niej z inną będzie wiedziała, że masz zawsze jakąś alternatywę prócz walenia konia w piwnicy. Najważniejsze na koniec, nie bądź zazdrosny... jeśli zobaczy, że jesteś chorobliwie zazdrosny to już jest po Tobie. One kochają wzbudzać zazdrość, pisze do niej jakiś kolega a ona się tym chwali? Powiedz "Spoko, co tam u niego?" Jej mózg napotka error bo przecież powiedziała to po to, żebyś poczuł zazdrość. Chce wyjść sama na damską imprezę? Powiedz "Baw się dobrze i daj znać czy wszystko ok" Znów jej zwoje się przegrzeją bo nie zadałeś miliona pytań, gdzie, z kim, kiedy wrócisz. Dziewczyny potrzebują piwniczaków którym mogą się wyżalić i nie dawać nic w zamian. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #friendzone #tfwnogf
  • 14
  • Odpowiedz
@Anonides_z_Piwnicy: to bardzo proste kumplu, pomyśl o tej piwnicy w której tkwisz i o drzwiach które otworzą się po wypowiedzeniu tego typu tekstu. Zacznij od tego, że dziewczyna to zwykły człowiek zupełnie jak ty. Jeśli sie nie zmusisz i nie wyjdziesz ze swojej strefy komfortu którą jest piwnica to nic z tego, musisz być świadomy ryzyka porażki ale z drugiej strony co szkodzi przegrywowi kolejna porażka skoro jego życie to
  • Odpowiedz
@Rewolucjonista_przegrywu: ze sportem nie mam nic wspólnego od zawsze, jestem leniwy, nie mam sześciopaka a i tak kobiety są mną zainteresowane i to czasem takie przy których na prawdę czuję się ich niegodny ale oczywiście im tego nie pokazuje, dlatego jestem myśli że każdy mirek może wyjść z piwnicy i każdemu kibicuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Tak bardzo #!$%@? to. Dodam od siebie, że sam kiedyś zachowywalem się jak stulej, rycerzyk na zawolanie dla pewnej panny, przez co zostałem wrzucony do friendzone. Dopiero, gdy zmieniłem taktykę o 180 stopni i zacząłem ją olewać, nie odpisując jej przez kilka dni, a w szkole specjalnie zagadywalem inne różowe tak, żeby ona widziała, to sama zaczęła zabiegać o kontakt ze mną. Musicie pokazać różowej, że to ona was
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: Tutaj sytuacja jest prostsza, bo dziewczyna ma dużo łatwiej. Dużo zależy od tego czy jesteś brzydka czy tylko wmówiłaś sobie, że jesteś. Jeśli jesteś to wtedy nie masz po co startować do atrakcyjnych facetów, choćbyś była idealna z charakteru to żaden z nich się Tobą nie zainteresuje bo zwyczajnie im się nie spodobasz, to dosyć okrutne ale na prawdę nikły procent mężczyzn nie patrzy tylko na wygląd. Także jeśli
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: Każdy facet chce ładnej dziewczyny ale nie każdy jest w stanie taką poderwać, jeśli jest 4/10 i startuje do samych 7-8-9/10 to po pewnym czasie dotrze do niego, że nie ma szans i wtedy też obniży loty i właśnie ty masz w miarę możliwości być najlepsza w swojej lidze. Co do punktu drugiego to jeśli chcesz tylko bolca a nie love to rzadko ale nawet atrakcyjni faceci którzy po
  • Odpowiedz