Wpis z mikrobloga

#motomirki #motocykle #honda

Szukam spokojnego motocykla z dobrymi wlasciwosciami jezdnymi, glownie do jazdy po miescie i jakies wypady. Czegos, z czego 'wyrosne' po 1-2 sezonach.

Zastanawiam sie nad nc700. Wszystko wyglada fajnie, tylko obawiam sie o to, ze szybko zacznie mi przeszkadzac niska moc. Poza tym niektorych irytuje 'dieselowatosc' tego modelu, niskie obroty znaczy sie.

Ma ktos na mirko takie cudo i podzieliby sie wrazeniami? Ew. poleci jakas alternatywe?
NieJestemMalymChlopcem - #motomirki #motocykle #honda

Szukam spokojnego motocykla ...

źródło: comment_qk5v7Y4bQK0YoWrUrkzqmUSs23UHnMn6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
obawiam sie o to, ze szybko zacznie mi przeszkadzac niska moc.

@NieJestemMalymChlopcem: Litra. Kupuj litra! Najlepiej CBR! !11
( ͡° ʖ̯ ͡°)

CBF-a 600 mam 8 rok. I jakoś nie brakuje mi mocy w mieście. Więcej - nie potrzeba więcej do sprawnego poruszania się. Na wyjazdy nawet we dwoje załadowana do oporu, chociaż nie idzie tak, jak RT1200, to daje radę.

NC700 miałem okazję zrobić tylko kółko
  • Odpowiedz
Litra. Kupuj litra! Najlepiej CBR! !11

( ͡° ʖ̯ ͡°)


@doogroo2: Chodzi o to, ze masz niecale 50 koni i niski rev limit. Chodzi mi glownie o 'problemy' typu dylematy przy wyprzedzaniu za miastem.

Szczególnie, jeżeli szukasz spokojnego motocykla do skupiania się na torze jazdy i otoczeniu, który odwdzięczy ci się niskim spalaniem (jak ludzie piszą).


No wlasnie takiego szukam, dzieki za rady byq.
  • Odpowiedz
@NieJestemMalymChlopcem: akurat z perspektywy nooba najlepiej mogę powiedzieć. Moto wykorzystuje głównie w mieście ale jakieś krótkie trasy do 100km też robiłem drogami bocznymi. Mam S z seryjną szybą i powyżej 120 nie ma lekko właściwie ponad 100 już jest dyskomfort ale to może kwestia kasku też. Moc w pełni wystarczająca jak dla mnie. Moto daje wiele satysfakcji brzmi kozacko a schowek w baku to uber plus i coś co powinno być
  • Odpowiedz