Wpis z mikrobloga

Nasz ACLigowy grafik czyli @RealAKP twierdzi, że obrazek jaki został dołączony do podsumowania roku #assettocorsa na ich FB to nic innego jak screen z gry przedstawiający nocną panoramę pierwszego zakrętu na torze SPA, prawdopodobnie na silniku #unrealengine

czyżby to była mała podpowiedź ze strony kunos na to czego możemy się spodziewać w przyszłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#assettocorsa #simracing #gry
ACLeague - Nasz ACLigowy grafik czyli @RealAKP twierdzi, że obrazek jaki został dołąc...

źródło: comment_RHlyf04VacHmK3kquy3PIajZ2Iu7BJyw.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@RealAKP na tym pierwszym screenie wyglada jakby uzywali tej defaufltowej sky sphere i chmur na particlach ale ten co teraz podeslales to moze byc wszystko ;) a Gtr3 to co to jest jesli moge sie zapytac?
  • Odpowiedz
@Banks: Ten pierwszy screen to jest fragment życzeń noworocznych z FB do których dodałem linka. I tam dopatrzyłem się właśnie defaultowego skyboxa i chmur UE. To drugie to na szybko zrobiony przeze mnie screen nocnego nieba z Train Sim World, który również chodzi na UE, dla porównania. A GTR3 to symulator zapowiedziany na ten rok przez SimBin.
RealAKP - @Banks: Ten pierwszy screen to jest fragment życzeń noworocznych z FB do kt...

źródło: comment_yt4T0ii3sL6ZCgjnYdRND0v7li0x42CI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RealAKP: Ta fota to akurat chyba z RaceRooma jest i to pewnie kiedy jeszcze miał być GTRem, czyli 2011-2012 :P
Parę screenshotów z bardzo wczesnej wersji GTR3 (a w zasadzie z wrzuconych Spa i BMW z R3E do UE4) jest na stronie SimBina http://www.simbin.com/ Ale od roku jest cisza.
  • Odpowiedz