Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj #!$%@?ło... Stoję sobie na przystanku autobusowym, zadowolony, że tym razem sylwester będzie udany przeglądam sobie mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po kilku minutach przyszła różowa taka 8/10 no ale że trochę przegryw to dalej gapię się w telefon. Po chwili jeszcze raz zerkam na nią a ona też przegląda mirko no to ja wtedy pomyślałem, że muszę jakoś zagadać bo taka okazja nie zdarza się codziennie. Z bananem na ryju podchodzę do niej i mówię Usuń konto( ͡° ͜ʖ ͡°) ona spojrzała się na mnie z takim wtf na twarzy no to ja jeszcze raz mówię usuń konto, nie znasz tego!? a ona do mnie: #!$%@? debilu. Wstyd jak cholera przy pozostałych ludziach co czekali. No nic widocznie przegryw to przegryw

#gownowpis #oswiadczenie #podrywajzwykopem
  • 68
  • Odpowiedz
@obserwator_2: ja tak mialem jak w autobusie zaczepilem goscia wiozacego rekina z ikei (a bylo to w momencie apogeum jego popularnosci na mirko). tez nie wiedzial o co chodzi, ale przypau. ()
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: nie, nie jestem zjebem ani wsiorem czy innym burakiem zeby obcych ludzi wyzywa na ulicy od debili

Tak jak mowil testo, #!$%@? polaczki i polki, spojrz, odezwij sie do kogos na ulicy to pomysli ze jestes #!$%@? albo ci #!$%@?
  • Odpowiedz