Wpis z mikrobloga

  • 212
@murdoc nie kłócę się z faktami, ufam że faktycznie tvp wykręciło najlepszy wynik, jednak ta retoryka jest przerażająca i tak klasycznie propagandowa. Osiągnęli sukces ale Nie mogą się tym po prostu pochwalić... MUSZĄ przy tym dyskredytować konkurencję. Zawsze.

Przekazem dnia jest ZMIAŻDŻENIE KONKURENCJI PRZEZ TVP a nie po prostu jej ogromny sukces.
  • Odpowiedz
w sensie że tu jest jakieś kłamstwo?


@murdoc: Jest nadużycie. TVP to telewizja państwowa finansowana również przez tych, którzy nie mają nawet telewizora. I jako taka zwyczajnie nie miała konkurencji. Konkurowały ze sobą TVN i Polsat, media prywatne. Kto w sylwestra siedzi przed telewizorem i ogląda celebrytów z playbacku (BTW, na TVN Kozidrak i Chylińska śpiewały na żywo)? Młodzi, wykształceni, zamożni? Czy raczej emeryci z dziećmi? U mnie w domu tylko
  • Odpowiedz
@Monarch: kurde dobrze że olałem politykę jakiś czas temu, bo widzę, że ciężko się wam zyje, skoro takie problemy od początku roku. no nic, piona.
  • Odpowiedz
kurde dobrze że olałem politykę jakiś czas temu


@murdoc: No to szkoda, że bez rozeznania w temacie wypowiadasz się we wpisach politycznych, bo TVPiS jest stacją rządową, nie narodową i zdążyła przyzwyczaić do siania najniższych lotów siermiężnej propagandy.
  • Odpowiedz
@philip60 obrzydliwe są te paski.
Pamiętajmy, że to żaden sukces. TVP mimo uprzywilejowanej pozycji (reklamy abonament i dotacje) wciąż jest na minusie. Kurski to jest propagandzista a nie prezes.
  • Odpowiedz
@philip60 ale co tu jest nie tak?


@TadzioNorek: tu nie chodzi o to co jest nie tak, bo na pewnym poziomie sfanatyzowania emocjonalnego, wszytko Ci bedzie przeszkadzało. tylko tyle i aż tyle. ale takie posty są potrzebne bo po lajkach możesz sobie zrobićczarnolisto odfiltrowując ludzi fanatycznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Monarch: Ta jasne emeryci włączyli dwójkę,żeby zobaczyć despacito.Zejdź na ziemie.Emeryci to oglądali tvn słuchając Kozidrak i Kayah,bo tylko to znają.

Wg danych TVP2 oglądało 35,37 proc. udziału wśród wszystkich widzów i 34,84 proc. w grupie komercyjnej 16-49
Polsat oglądało 20 proc. w grupie komercyjnej 16-49.TVN oglądało 10,53 proc. w grupie 16-49
  • Odpowiedz
@philip60 MUSZĄ przy tym dyskredytować konkurencję. Zawsze.


I właśnie przez to ja to odbieram tak, że im nie zależy na dobrej polityce (już nie chcę uderzać w górnolotne myśli i pisać, że na tym mitycznym dobrobycie Polaków), tylko o walkę i pokonaniu politycznych oponentów.
Na jest najważniejsze to że Polacy dobrze się bawili, ważne jest to, że oponenci zostali zmiażdżeni. Nawet ten wpis na twitterze kurskiego ("reszta się nie liczy") jest w
  • Odpowiedz