Wpis z mikrobloga

@niezwornowazony promocja czego? Myślisz że ktoś w świecie dzięki temu że u nas w sylwestra wystąpił gość jednego hitu przyjedzie do Polski. Dopiero co TVP dostało zapamoge z naszych kieszeni i #!$%@? ja tak jak widzimisie kurskiego
@muak47: bańka na imprezę z zagranicznym artystą z TOP i to w Sylwestra to bardzo mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Frekwencja powinna być wysoka. A i myślę, że co nieco o Polsce napiszą przez pryzmat Despacito, a nuż aferka się pojawi... Jakaś napalona małolata wejdzie za kulisy i skończy się filmikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A
@niezwornowazony dobrze napisałeś miasta wydaj, a nie kuzwa zadłużona po uszy telewizja. A dwa z milionem to tak strzeliłem, skoro jak pokazałeś koszta sylwestra są aż tak wysokie to zapewne TVP wyda astronomiczne kwotę jak już na początek pół banki wywalaja na jedną osobę.
Jak firma ma długi to się nie #!$%@? taki szajs za moje i twoje pieniądz
@muak47: Wybacz oczekiwanie na odpowiedź. Tak, można spróbować. My wysłaliśmy dziś taki wniosek.

rzecznik@tvp.plAdd contact

Na podstawie art. 61 Konstytucji RP, stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie:

- informacji o kosztach poniesionych przez TVP na organizację imprezy ,,Sylwester Marzeń z Dwójką'' w Zakopanem
- umów z artystami występującymi podczas tego wydarzenia
- raportów z badań oglądalności, o których mowa tutaj
https://sylwester.tvp.pl/35432720/telewizja-polska-zdeklasowala-konkurencje
i umowy na ich sporządzenie

Wnosimy o udostępnienie