Wpis z mikrobloga

mirki, jestme w stanie pokazac wam, ze pojade np. do takiego poznania, odpale #tinder
poznam laske, nawet zajeta, tak zajeta! niech bedzie... zajeta i ... na 1 spotkaniu bedzie sie dzialo
kto przyjmie zaklad?
  • 9
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: ja się w wakacje założyłem o 5 koła z kolegą, że stuknie moją zamężną sąsiadkę xD i wiesz co? Jestem lżejszy o 5 koła xD Przecież zajęte dziewczyny na Tinderze szukają bolca na boku, żaden wyczyn. Chyba, że na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Puknij taką co nie szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) to będzie godne podziwu i chętnie bym się założył
  • Odpowiedz
@ZielonaMoc: za łątwo, tam sam ubior i fotki wystarcza xD tam taka bida, ze kiedys na tinder laska jadac z wawy złapała mnie na tinder i to styknelo xD ona chyba wszysko brala na stacji w wwa - tak , tak tak xDDD
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: xD ja w sumie też nigdy nie miałem problemu z takimi kontaktami, nie jestem ani wyjątkowo przystojny ani wysportowany, ale ani razu mnie dziewczyna nie odepchnęła, ani nie odmówiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) a były ich ze dwa tuziny. Na Tinderze to jest taki przekrój, że większość liczy na przelotną przygodę. Ja raczej korzystam z nudy, ale większość moich par jest dość bezpośrednia, a te które
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: oj tyle watkow, ze nie wiem na co odp. ja troche tego mam ,w sumie wiecej mialem starszych niz mlodszych, na dodatek mam aktywne 2-3 kobiety, ktore mimo stanu - wolny / zajety
zawsze otwarte
to powinno dac obraz tego na co musisz liczyc xD

  • Odpowiedz
dodatek mam aktywne 2-3 kobiety, ktore mimo stanu - wolny / zajety


@teczowisazabawni: spoko, też mamy takie na składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiecznie napalone małolaty, ale mnie nie interesują raczej. Trochę zdziadziałem xD Jedną zboczoną znam, której bym nie podołał i się szczerze przyznaje xD Kiedyś jak mieszkała w akademiku i przyjechaliśmy w 5 osób coś odebrać, to laska wyszła NAGO przed 15-20 chłopa i pyta
  • Odpowiedz