Wpis z mikrobloga

Na #binance w ciągu zaledwie 9 dni (od 19 grudnia do 28 grudnia) zarejestrował się kolejny milion użytkowników. Dołącz do nich

Wypłaty do 2 BTC dziennie bez weryfikacji danych, ponad 90 #kryptowaluty, aplikacja na iOS i Android, autorska kryptowaluta BNB.

Na ten moment giełda ma już 3 miliony klientów i na razie nic nie zapowiada stopu.

Mocno inwestują w marketing i widać tego efekty.

Przykłady?
Obecnie trwa konkurs w którym może wziąć udział każdy. Wystarczy obrócić równowartością 1 BTC w krypto VEN. Do wygrania BMW i8 oraz dla 60 osób od 300k do 5k VEN.

(wcześniejsze konkursy to TRX z maserati i smart for two, MCO z Lamborghini, TNB z Porsche, ADA w ilości 1 000 000 do rozdania w konkursie, konkurs na film promocyjny giełdy z nagrodą 3 500 BNB) (link) Swoją drogą warto śledzić ich konkursy bo czasem mogą mieć wpływ na cenę danej krypto)

Niedawno uruchomili tzw. LaunchPad, dzięki któremu prowadzone są ICO/token sales, które później mają pewność wejścia na giełdę. Pierwsze dwie to #gifto i #bread

Chwilę temu zostali też dodani na TradingView.

#bitfinex do 15 stycznia dalej utrzymuje blokadę na rejestracje nowych użytkowników, a w między czasie zniknąl ich Warrant Canary.
#cexio również zablokował rejestację dla nowych użytkowników do czasu aż zapewnią dobrą i szybką obsługę zgłoszeń (ticketów).
  • 6
#bitfinex do 15 stycznia dalej utrzymuje blokadę na rejestracje nowych użytkowników, a w między czasie zniknąl ich Warrant Canary.


@BeCometA: Wiem co to warrant cannary (u hakerów ze stanów często stosowane). Czytałem u bitfinexed o tym warrant cannary tylko za cholerę nie mogę zrozumieć jak to ma się właśnie do BFX. Co taki WC ma niby dać w przypadku kogoś z BFX??
@damianos: generalnie uważam, że dla osób żyjących w cebulandii nie oznacza on (wc) kompletnie nic. Inaczej ma się sprawa w przypadku osób osiadłych w US, planujących tam wyjechać lub często tam bywających. Dałem notkę, bo jednak jest na Wykopie kilka osób z US właśnie.

W przypadku BFX był to jasny sygnał, że nikt nie zada ich klientom dziwnych pytań ani nie zawnioskuje o dostęp do ich poczynań. Teraz, gdy WC zniknął,