Wpis z mikrobloga

Piszecie maile do #wbk #bzwbk w sprawie #bitcoin ale odpowiedzi nie dostaniecie. Skąd wiem? Bo prawie 3 lata temu pisałem w tej samej sprawie i @Zespol_BZWBK zlał mnie ciepłym moczem. Nigdy nie odpisali a jednocześnie zbytnio utrudniali normalne korzystanie z konta. Przejmować się już nie muszą, konto zlikwidowane (ʘʘ)

Swoją drogą odezwał się we mnie mój wewnętrzny troll i po prawie 3 latach przypomniałem im o sprawie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Sebgat - Piszecie maile do #wbk #bzwbk w sprawie #bitcoin ale odpowiedzi nie dostanie...

źródło: comment_4DuaVbKwmK6eYSOXsxb8uvUUJZR9lCDX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Sebgat: No ale pytasz o szczegóły umów między bankiem, a banku klientami niezwiązanymi z Tobą? Trochę specyficzny pomysł, żeby żądać takich informacji.
  • Odpowiedz
@60scnds: Padło pytanie o to, czy prawdą są doniesienia medialne. Na to mogli odpowiedzieć prosto "tak", "nie", "nie możemy odpowiedzieć - tajemnica bankowa". Nie odpowiedzieli nic.
  • Odpowiedz
@Sebgat: Szczerze, a przy tym nie chcę Cię atakować, ale to Twoje pytanie brzmi trochę niepoważnie. Trudno oczekiwać od Joli z BOKu, że będzie je wypychała heroicznie do osób decyzyjnych i rzecznika prasowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie pytanka właśnie się zlewa i to jest normalne. Formułka na odwal się by Cię zadowolila bardziej?
  • Odpowiedz