Wpis z mikrobloga

Mirki w odwołaniu do Tego wpisu ogólnie dowiedziałem się kilku rzeczy od jednej z osób które były wtedy ze mną i jako jedyna zgłosiła sprawę na policje (był najbardziej poszkodowany a reszta włączając mnie nie chciała się mieszać).

-Grupa która dokonała na nas napadu tej samej nocy napadła na dwójkę innych osób, jeden z nich aktualnie leży w szpitalu w śpiączce i nie wiadomo czy przeżyje a druga ma przebite płuco, dlatego policja zainteresowała się tematem.
-Udało się namierzyć i złapać 3 napastników, pomógł dość mocno Facebook gdzie w łatwy sposób znaleźliśmy ich profile.
-Policja aktualnie ma ich w areszcie i prawdopodobnie będę wzywany na przesłuchanie.

Wołam osoby plusujące tamten wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)
#policja #swieta #polska #historiamojegozycia
  • 22
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (168)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @booYa_CTD @Sinn @teraflu_zatoki @Freakz @WilecSrylec @Dionizja @robertoskit @Pankrzan3000 @nihilista_memiarz @Graner @Midnight_MindDriver @jakruk @kondek @Newosxso @chudywyzyskiwacz @Potatox @SelinaKyle @gruby_grubas @Expector @nedre