Wpis z mikrobloga

@Widur: OP tego wpisu wyżej pisze, że zaprosiłby na spacer do parku czy coś, ale jest #!$%@? pogoda (zimno), więc raczej odpada.

Różowa wyjaśnia, że nawet w złą pogodę (mówimy cały czas o zimie) chętnie by wyszła, bo JEST INNA NIŻ WSZYSTKIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Godzinę wcześniej stworzyła wpis, w którym wychodzi na ten "syf" zwany zimą i tym gardzi.

---

Coś mi się nie widzi,
@maginalia Jak byś spojrzala na datę wpisów to byś wywnioskowala, że oba były w gorących prawie na tej samej pozycji, więc ciężko było nie zauważyć.

No ale niektórych takie rozumowanie przerasta xD wyzwanie od stulejek bo zauważyłem dziwna zależność? Oh usuń konto trollu xD
@SmallCaracan: Wiem, że również różowy here i to może kwestionować mój komentarz ale - ja tu nie widzę nic nielogicznego XD Paskudna pogoda podczas spaceru w dobrym towarzystwie przestaje być problemem i także chętnie bym wyszła
Wiem, że również różowy here i to może kwestionować mój komentarz ale - ja tu nie widzę nic nielogicznego XD


@maszpozdro: Płeć nie ma tu niczego do gadania, nie wiem po co to napisałaś :P Also, ja Ciebie dobrze kojarzę, jesteś normalna (przynajmniej na wykopie xD) więc luźno.

ja tu nie widzę nic nielogicznego XD


W sumie tak po przeczytaniu tego jeszcze raz, to IMO to kwestia interpretacji.

masz Pozdro