Wpis z mikrobloga

Na pokładzie i7 6700, GTX960 i 8 GB Ram


@Snap-Dragon: toż to musi huczeć jak odkurzacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem w stanie zrozumieć sensu "gejmingowych" laptopów.
  • Odpowiedz
@enron sens jest prosty: zajmują mało miejsca, da się na nich pograc w gierki, jak trzeba to zabierasz na do pracy na spotkanie/uczelnie/wyjazd i nie sprawia Ci większego problemu noszenie tych 2kg A jak masz ochotę to siadasz na fotelu i przeglądasz wykop

Chyba że mówimy o typowych "gejmingowych" bydlakach o wadze 3,5kg i więcej, które wyglądają jak zabawki dla dzieci - wtedy również tego nie rozumiem
  • Odpowiedz
Na pokładzie i7 6700, GTX960 i 8 GB Ram


@Snap-Dragon: siema. Wpadłem trochę z obiegu, możesz mi podpowiedzieć? Warto brać i7 w laptopie? Czy i5 jest ciągle lepszym wyborem pod kątem kasa do możliwości?
Dzięki. Może niedługo zmienię swojego staruszka
  • Odpowiedz
@enron: wiadomo, że przy takich rozmiarach trzeba w którymś miejscu iść na kompromis i jeśli nie chcesz mieć piekarnika to prawdopodobnie będzie hałasował. Mi to osobiście nie przeszkadza bo przy przeglądaniu netu, oglądaniu filmów i innych niewymagających czynnościach jest zupełnie cicho. Podczas grania w nowsze gry czy intensywnej pracy jest stosunkowo głośno, lecz zazwyczaj gram na słuchawkach a podczas pracy słucham muzyki, więc i tak wentylatorów nie słyszę.

Bardziej od hałasu
  • Odpowiedz