Wpis z mikrobloga

  • 1
Tak polska prawice boli #!$%@? zandberga xd. Nie wiem w sumie dlaczego tego nic nie znaczacego mlota nie mozna po prostu ignorowac.
  • Odpowiedz
1) Zandberg jest pryszczem i nikogo nie obchodzi co mówi.
2) Terlikowski nie jest głosem polskiego Kościoła a irracjonalną wersją katolickiego radykała
3) Polscy katolicy są hipokrytami, żyją we wlasnym świecie i Biblię oraz nauki papieża przyjmują wybiórczo.
4) bóg nie istnieje
  • Odpowiedz
@BojWhucie: Prawcatwo myśli - "wszyscy uchodźccy, to terroryści i gwacicele szukający wygodnego życia w zachodniej Europie". Lewactwo zaś dokładnie w drugą stronę - "wszyscy uchodźccy, to biedne dziecie i doświadczone wojną kobiety".
To tu jest zasadniczy problem, którego nikt nie chce zauważyć. Jedyne, co się liczy, zbijanie politycznego kapitału.
  • Odpowiedz
@BojWhucie: ostatnio gadałem z takim razemowcem o uchodźcach. problem polegał na tym, że typek niespecjalnie był w ostatnim czasie za granicą i ogarniał swoim rozumiem co się dzieje i wszystko widział mega zerojedynkowo, więc poddałem się po tym jak tłumaczyłem mu różnicę między Angolczykami w Portugalii, a typami z Konga we Włoszech xD
  • Odpowiedz