Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś fotel Evolve Pro i mógłby co nieco o nim więcej powiedzieć? Interesuje mnie opinia po dłuższym czasie użytkowania (paru miesiącach), zależy mi aby się dowiedzieć o plusach, minusach i o wytrzymałości tegoż modelu.

Niestety nie mam możliwości, aby w okolicy usiąść na czymś porządniejszym, więc muszę bawić się w chybił trafił...

Zwracam Markusa (o problemach z wygodą pisałem już wcześniej, w skrócie tragedia) i zastanawiam się nad następnym zakupem. Mam ból głowy, czy wziąć ten Evolve Pro, czy dołożyć jednak do jakiś AKRacingów lub DXRacerów...

Mam 176cm wzrostu i 74KG wagi.

#fotele #meble #fotel #komputery #gaming #krzeslo #krzesla #dxracer #akracing @meblujdom_pl
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silverkin: Tak patrzę na ten fotel i w sumie to on się czymś różni od DXRacer itp? Ogólnie to rozejrzyj się raczej za skórzanym/skóropodobnym obiciem, bo materiałowe obicie na dłuższą metę jest niezbyt wygodne, mówię to jako były posiadacz materiałowego fotela, a aktualnie posiadacz skóropodobnego DXRacer'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Given: No tak, jednak kiedyś posiadałem tę całą pseudo-skórę i boję się, że znowu obicie będzie się łuszczyć i latać po całym pokoju... Nie mówiąc już o spoconej dupie latem :P.
  • Odpowiedz
@silverkin: jeśli się zdecydujesz dopłacić, to polecam Quersus. Jak chcesz pogadać o fotelach to zapraszam na pw, zrobiłem dość solidny research przy kupnie swojego, może będę umiał pomóc ;)
  • Odpowiedz