Wpis z mikrobloga

Hej, mam poważny problem..

Robiłem badania lekarskie i psychologiczne. I było wszystko ok, orzeczenie dostałem pozytywne. Jednak policja odwołała się od tych badań. Wysłali mnie na ponowne badania do Sosnowca i właśnie dostałem orzeczenie lekarskie negatywne. I w dodatku z podpisem że nie ma możliwości odwołania się do orzeczenia lekarskiego z trybu odwoławczego.

Mam rozumieć że to koniec tej imprezy, że mogę zapomnieć o pozwoleniu na broń?

Dostałem od policji wczoraj list, że decyzję podejmą 26 stycznia. Czy mam już rozumieć, że będzie ona negatywna?

Da się coś jeszcze zrobić?

#bron #strzelnica #strzelanie
  • 41
  • Odpowiedz
@GreenShot Na blogu GUN TV, jest odcinek o pozwoleniu na broń. Wypowiada się tam psycholog który mówi co jest istotne, oraz policjant, który jednoznacznie wskazał że za czyn jak Twój, stanowi b. duży problem. Czy to się sprawdza wszędzie - tego nie wiem.
  • Odpowiedz
@GreenShot: niestety źle to wygląda. Już sama sprawa z alkoholem mogłaby wystarczyć WPA do wydania decyzji odmownej, a teraz dodatkowo masz negatywny wynik badań. Obawiam się, że bardzo ciężko będzie to ruszyć.

Szczerze współczuję zainwestowanego czasu i środków.
  • Odpowiedz
@GreenShot: Bardzo źle zrobiłeś, że poszedłeś do lekarza wyznaczonego przez policję. Najrozsądniej byłoby poprzestać na negatywnym orzeczeniu lub zaskarżyć je do sądu. W takim przypadku znaleźli pretekst, aby przy kolejnych próbach ponownie ciebie odrzucić.
  • Odpowiedz