Wpis z mikrobloga

Spojrzałem teraz na listę piłkarzy z wygasającymi w czerwcu 2018 kontraktami. Nadal całkiem sporo ciekawych nazwisk, mimo że teoretycznie część z nich będzie mogło za tydzień podpisać porozumienie z nowym klubem.

Bramkarze: Reina (Napoli), Casillas (Porto), Arrizabalaga (Athletic), Consigli (Sassuolo), Ulreich (Bayern), Buffon (Juventus)( ͡º ͜ʖ͡º)

Obrońcy: Blind (United), De Vrij (Lazio), Chiellini (Juventus), Miranda (Inter), Rafinha (Bayern), Lichtsteiner (Juventus), Badstuber (Stuttgart), Shaw (United), Juanfran (Atletico), Granqvist (Krasnodar), Subotić (Dortmund)

Pomocnicy: Emre Can (Liverpool), Ozil (Arsenal), Goretzka (Schalke), Fernandino (City), Bernard (Szachtar), Mata (United). Herrera (United), Barkley (Everton), Wilshere (Arsenal), Moutinho (Monaco), Cazorla (Arsenal), Fellaini (United), Asamoah (Juventus), Ben Arfa (PSG), Toure (City), Laxalt (Genoa), Meyer (Schalke), Ribery (Bayern), Gabi (Atletico), Motta (PSG)

Napastnicy: Sanchez (Arsenal), Robben (Bayern), Sakho (West Ham), Balotelli (Nice), Younes (Ajax), Ibrahimović (United), Vela (Sociedad)

Wiadomo że zdecydowana większość z nich przedłuży pewnie kontrakty z obecnym klubem (Chiellini, Fernandinho) a część będzie się rozglądać za jakąś emeryturą w Stanach czy Chinach (Toure, Motta), ale nadal zostaje kilku ciekawych zawodników którzy będą przebierać w ofertach. Piszcie jeśli macie jakieś informacji na temat przyszłości zawodników których wymieniłem, nie wszystkie plotki da się ogarnąć.
#pilkanozna #plotkitransferowe
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destu: No właśnie nie bardzo, ostatnio przeszedł 9 operację Achillesa, ale nadal liczy na powrót do piłki. Myślę że raczej już nie wróci, na pewno nie do piłki na najwyższym poziomie.
  • Odpowiedz
@Minieri: Subotić (Dortmund) na 90% odejdzie z BVB. Teraz niby siedzi na ławce, a nie jak za łysego na trybunach, ale nadal nie ma zaufania trenera i możliwe, że nawet już zimą zmieni klub. Od sezonu 14/15 nie zagrał więcej niż 12 spotkań, ale w tym roku jak grał to było solidnie.
Gdyby ktoś dał mu szansę gry to w klubie średnim/dobrym/ przy dobrych wiatrach nawet może bardzo dobrym dałby radę i byłby bardzo dobrym wzmocnieniem. Zawsze marzył o BPL, więc może teraz? Pasowałby do klubów poza TOP 5.

Emre Can (Liverpool) Borussia ponoć jest nim zainteresowana, ale najprawdopodobniej przedłuży obecny kontrakt. Chętnych pewnie byłoby sporo na niego.

Goretzka (Schalke), Meyer (Schalke) - sporo klubów ostrzy sobie na nich zęby. Przedłużenie kontraktu możliwe, chociaż Goretzka niby miał być już po słowie z Bayernem. Świetni, młodzi, z potencjałem a już ograni zawodnicy. Jak ich stracą i to jeszcze za darmo to mocno to
  • Odpowiedz
@gundogawa: Emre Can jest podobno wstępnie dogadany z Juventusem, ma dostać wysoki kontrakt i gwarancję pierwszego składu, ma zastąpić Khedirę, w sumie taka wymiana na młodszy model. Nie wiem czy nada się do Juve, niby taki fizyczny, silny pomocnik do ochrony Pjanicia się przyda, ale nie wiem czy Can to odpowiedni poziom. Ale jak za darmo to wiadomo, Juventus lubi to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri W przypadku Felliniego już wykorzystano dodatkowy zapis, a Mata miał kontrakt na 4,5 sezonu.
Pierwszego Mou pewnie będzie chciał zatrzymać, drugiego ciężko powiedzieć. Ja nie wyobrażam sobie wypuszczenia kolejnego gracza za darmo, ale to tylko ja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kristof7
Moim zdaniem też dawał radę, ale wielu go krytykowało. Fajnie jest mieć zawodnika, który w razie potrzeby zagra na 4-5 pozycjach na przyzwoitym poziomie.
Nie wiem jaki stosunek ma do niego Jose, ale w tym sezonie dużo sobie nie pograł.
Przychodził w tym samym okienku co Shaw i Ander więc powinien mieć opcje 4+1.
  • Odpowiedz
Emre Can jest podobno wstępnie dogadany z Juventusem, ma dostać wysoki kontrakt


@Minieri: Ozil też czeka na decyzję Arsenalu, chce zostać w klubie i Londynie, ale oczekuje ponad £300k, zresztą kto inny głupi mu nawet tyle da.
  • Odpowiedz