Wpis z mikrobloga

@miszczu_blady: Buuu kamienicznik! Mieszkanie prawem nie towarem! #razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brawo, Mirku gratki i powodzenia, z doświadczenia poradzę, uważaj na baby przy najmie, z nimi zawsze więcej problemów, chłop nie dzwoni z każdą pierdołą tylko zwykle sam rozwiąże problem.
  • Odpowiedz
@walerrr: ile masz wzrostu i ile potrzeba miejsca przed miską według ciebie?

@KrowkaAtomowka: spoko, weź pod uwagę że nie wszyscy chcą urządzać mieszkanie jak najniższym kosztem. nie będę potem #!$%@?ł do mieszkania raz w miesiącu bo się coś #!$%@?ło. mam gotówkę, którą mogę zainwestować w wyższej jakości wykończenie więc to robię. do tego wyższy standard powinien przełożyć się na wyższe przychody z wynajmu.
  • Odpowiedz
ptasia


@miszczu_blady: od razu w pamięci ptasie ulice mi się wyświetliły, gęsia, szpacza, mewia itp. a to drugi koniec miasta. blisko do zajebistej piekarni na rydygiera i lodów. a propos lodów, na szpaczej to był burdel, co tam w Twoich okolicach jest jako substytut Szpaczej 24? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miszczu_blady ale ja nie robilem najnizszym standartem, po prostu trcho tansza glazura ale wysoka klasa scieralnosci kibel tez gerberit w zabudowie,mieszkanie jest na promenadach 34 metry jest osobno sypialnia i do tego balkon a salonik jest odciety drzwiami przesuwnymi jutro wrzuce fotki, za calosc bedzie chciala 1300 plus media ok 400, wiec daje 1700 a mieszkanie jest naprawde na wypasie, jak ty bedziesz chcial np 2k bo masz ladniejsze kafle w
  • Odpowiedz
@walerrr: pytanie czy opłacałoby się to robić i dodatkowo ponosić koszt przeniesienia kibla i grzejnika. wydaje mi się, że nie. ta przestrzeń która jest, w zupełności powinna wystarczyć osobie ze wzrostem w okolicach 180 i poniżej.

@KrowkaAtomowka: no widzisz, ciągle patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy. są ludzie na tym świecie, którym pare stów miesięcznie nie robi różnicy, a tym bardziej ludziom którym za mieszkanie płaci firma.
  • Odpowiedz
  • 0
@miszczu_blady Nie no, oczywiście.
Ale ja po to zatrudniam gościa od płytek. ;) Żeby wiedział jak je ułożyć od osi, tak żeby całość się ładnie łączyła. Inaczej to bym sobie sama mogła położyć i na to samo by wyszło, a zaoszczędziłabym jakieś 100zl/m2 ;)
Btw jak nie gość od płytek, to powinien to zrobić projektant. Tzn wziąć wymiary płytek i policzyć jak je polozyc, żeby się fugi składały.

Btw, dla mnie
  • Odpowiedz
@alfka: pilnowanie żeby fugi się zgadzały to jest jakiś mit, wszyscy o tym gadają, że tak się powinno robić a ja w trzecim kolejnym mieszkaniu to olewam i jakoś mi to nie przeszkadza. kwestia przyzwyczajenia. później się okazuje, że na jednej ścianie masz pralkę, na drugiej masz kosz na brudne ubrania i wszystko jest zasłonięte.
  • Odpowiedz
@alfka powiem ci ze sie z toba zgadzam serio nie kumam tego podziwu, dla mnie ta lazienka wyglada jak lazienka na silce. W apartamentach kible dla szlachty troche innaczej wygladaja, ciekawe czy bedzie tam bidet.
  • Odpowiedz
@miszczu_blady poczytaj muratora i zobacz jak ludzie wykanczaja lazienki w domach to taki teoche wyzszy standart, ale juz wraxajac do senda ja nic do ciebie nie mam, spoko lazienka i git, tyle zs kibel za blisko kabiny no i kabina taka na jedna osobe, moze byc ciezko z laska, ja vi zycze powodzenia w wynajmowaniu za duze pieniądze
  • Odpowiedz