Wpis z mikrobloga

Добрий день, Вроцлав!

Wraz z @malinowomalinowa chcielibyśmy zaprosić was na prawdopodobnie ostatnie takie #wroclawskiewykoppiwo w tym roku. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Proponujemy sprawdzony mirkowy lokal klasy premium w samym sercu tego pięknego miasta - Szrot w piwnicy Bierhalle w Rynku.

Kiedy? Jutro, piątek 29.12
O której? 21.30

Вхід вільний!

Proszę plusować pierwszy komentarz kto zamierza zaszczycić nas swoją obecnością gdyż chcę jutro po południu zarezerwować stolik w razie zainteresowania większego niż 5 osób ¯\(ツ)

До побачення! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#wroclaw
  • 65
@idol89: @PepeXD: @luktuc: Wykop, to nie jest miejsce na brudy.
Ustalmy zatem suche fakty: Prawdą jest, że w nocy z 25 na 26 listopada użytkowniczka portalu wykop.pl w stanie wskazującym na spożycie dużej ilości alkoholu obelżywie zaatakowała słownie niewinną, urodziwą dziewczynę, a następnie przystąpiła ona (agresorka) do rękoczynów? Do dnia dzisiejszego ciemiężycielka nie została osądzona.
Dodzwoniłem się do Szrotu i mamy rezerwację loży na 15 osób tak jak napisałem powyżej, tej większej po lewej stronie. Będzie więcej ludzi to nic nie szkodzi, miejsc się znajdzie.


Jakby ktoś chciał iść wcześniej to droga wolna. :P Pub czynny od 19. Rezerwacja na moje nazwisko więc jeśli szedł by ktoś z osób, które nie znają moich personaliów proszę odzywać się na priv.

Pozdrawiam i do zobaczenia!