Wpis z mikrobloga

Mirki, odnośnie tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/28831447 Otrzymałem odpowiedź od marki jak na screenie, druga część w komentarzach.
Jak dla mnie dokonują co najmniej innej czynności seksualnej na logice. Dlaczego? Bo swej odpowiedzi odnoszą się do zupełnie pobocznych, nie będących istotą sprawy aspektów. 1. Przepalona dioda jest podstawą do reklamacji. Tylko że tu dioda nie jest przepalona a jara się styk. 2. Nie stanowi zagrożenia bo dioda świecąc się nie grzeje. Owszem jeśli działa prawidłowo, a jeśli doszło. Do zwarcia to po prostu wytwarza ciepło przewód w miejscu zwarcia. Więc tu albo zupełnie nie zrozumieli istoty wady lampek, albo celowo zaciemiaja obraz i może się nie zorientuję, że nie o to mi chodziło ( ͡° ʖ̯ ͡°) 3. Ze jest ostrzeżenie by z dala od dzieci. No dobra, ale jak se je dookoła kwiata owine albo na wysokości 2 m powiesze tak jak wisiały to nadal z tą wadą stwarzają zagrożenie pożarowe. Czy, że jak je dam babci, gdzie w domu nie ma dzieci to już tą wada przestaje istnieć? ( ͡º ͜ʖ͡º). 4. Żebym nie pisał na fanpage o tym bo szkaluje ich markę bezpodstawnie i bez weryfikacji. Aha, ale ze najpierw na tymże fanpage pokazałem te lampki i setki osób o nie pytalo z chęcią zakupu? I ewentualnie mam być pośrednio odpowiedzialny za tragedię milcząc? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1797685006971576&id=309003945839697

No ale dobra Mirki, bo ja tu z pytaniem. Jako że organicznie nie znoszę jak ktoś robi kurtyzane z logiki a że mnie próbuje zrobić idiote to ja im dostarczę podstawy by sądzić, że ten produkt z tą wadą jest zagrożeniem życia i zdrowia. Dlatego Mirki skąd pozyskać ekspertyze? Elektryk z uprawnieniami? Straż pożarna? PIH?

#kiciochpyta #afera #strazpozarna #bhp
źródło: comment_CWJlsvpp0QddiqyFz8EWSLOGZ9kBPhDy.jpg
  • 4
@kubapoz: No rzeczywiście robisz straszną #!$%@?ę z logiki. Ruchasz ją nawet pomimo tego, że już umarła. Walisz typie truchło. Napisali ci że wymienią od ręki. Mało tego jakbyś nie robił #!$%@? z logiki zrobili by to jeszcze szybciej pomimo, że pewnie kupiłeś to w januszex und sebex Sp. z.o.o
@troloking ale przeczytałes? Co z tego że wymienia od ręki jak sprzedają produkt który po cichu w domu grozi pożarem? Że jest zwarcie na jednej diodzie zorientowałem się zupełnie przypadkiem sprzątając. Gdybym tego nie zauważył a dalej by się tam grzalo to kto wie co by się dalej wydarzyło. I co dzieci też by mi od ręki wymienili? Dom? Więc przestań #!$%@? trolu jak nie rozumiesz w czym rzecz, bo Ty byś