Wpis z mikrobloga

@Kry00: a nie masz miejsca na dwa urządzenia? Pamiętaj, że suszarkę można zamontować spokojnie na pralkę. Suszarka jest lekka. Takie urządzenie 2w1 będzie zawsze gorzej działać niż osobne sprzęty...
@fegwegw: ja mam osobno suszarkę i nic nie jest pogniecione.
@Kry00 działa bez problemów. Dodam jedynie, że koszt suszenia jest dość spory no i bardzo niszczy ciuchy (nawet podsuszanie). Podkoszulka bawełniana przeżyje z 10 suszeń i zacznie się rozłazić
@Kry00: @fegwegw: zwróćcie uwagę na limit ilości prania do suszenia, przeważnie jest ~2x mniejszy niż jak do prania, to może potencjalnie powodować niedosuszania czy wygniecenie. Mam 2w1, sprawdza się dobrze (Siemens).
@megawatt: suszymy tylko koce/pościele/ręczniki/bieliznę/syntetyczne - z nimi nic się nie dzieje, nie testowaliśmy delikatnych tkanin, żeby w razie czego ich nie zniszczyć. Po prostu założyliśmy, że rzeczywiście coś może się z nimi stać, a nie chcemy testować na własnych ubraniach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@reborn: no ja się właśnie zastanawiam nad zakupem, tzn. kusiło mnie od dawna - niby pralka jest sprawna, ale cały czas ta opcja suszenia kusi ;) tylko nie wiem czy to nie będzie raz użyta opcja w urządzeniu za 2k PLN (jak już to pralko-suszarka wchodzi w grę bo to do mieszkania)
@reborn: a skarpetki można suszyć? tzn nie niszczą się ściągacze? nigdy nie miałem a nikt się nie chwali że ma (bo to w Polsce dalej nie jest popularne - skoro zmywarkę ma tylko 1/5 gospodarstw domowych)
@megawatt: mam sporo różnych skarpet, ale nie zauważyłem, żeby niszczyły sie bardziej niż jak od noszenia. Wiesz, popatrz opinie jeszcze innych ludzi, nie opieraj sie tylko o moją, może mam jakąś dziwną bieliznę. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: