Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie. Warto kupić tego PUBGa? Niby wygląda na spoko gierkę, i Makuła ciągle w to #!$%@?, ale jak czytam te recenzje na Steam, że co chwile aktualizacje po 5 GB, albo że kod sieciowy jest jakimś nieśmiesznym żartem, a przy tym oglądając filmy gdzie zabija Cię płot to mi się odechciewa. Tak więc jak, warto czy nie bardzo? #pytanie #pubg
  • 8
@Picfan: @jdhue: Warto, tak jak napisał @kj5: , sama prawda.
Patche po kilka były ostatnio, bo wprowadzali wersje 1.0, teraz pewnie będą raz na miesiąc czy tam co ile będą wypuszczać.
A recenzje na steam były przytłaczająco pozytywne dopóki #!$%@? chińczyki nie zaspamowały negatywami steama.
@jdhue: IMO warto. Długo się zastanawiałem, specjalnie zrobiłem upgrade grafiki dla tej gry i nie żałuje ani złotówki.

Owszem czasem się zdarza 30 sekund laga po wylądowaniu lub wystrzelenie w kosmos o jakiś kamień, ale to może w 1 na 10 gier. Pozostałe są normalne i gra się świetnie. Autyzm w startowej bazie, autyzm w Twojej drużynie, różnorodność broni i satysfakcjonujące strzelanie. Czego chcieć więcej? :P
@jdhue: Powiem Ci tak, od dawna mnie gry nie bawią, nie wciągają. Ostatnio Q3 i UT, czyli dawno temu. Tu zaryzykowałem i to najlepiej wydane 70 zł. na grę od kilku dobrych lat. A kompa mam już leciwego i5 z Radkiem 280X. Od początku są emocje, #!$%@?, radocha dostania się do Top10, radocha bycia 2gim itd. :) Gram jakieś kilkanaście godzin. Za KAŻDYM razem to zupełnie inna rozgrywka, nie nudzi się,
@jdhue: stary, granie w pubga to ciągłe #!$%@? się z bugów XD taka gra, że te bugi raczej są śmieszne (oprócz ostatnich lagów) niż wkurzające.
Ehhh, ten uczuć, kiedy samochód wybucha po wjeździe na znak STOP XD cud miód i malina