Wpis z mikrobloga

@cytmirka: serio masz takie dziwne #!$%@?? jak się tego nabawiłaś? urodziłaś się już taka czy po prostu to samo kiedyś wylazło? wiesz może w jakich okolicznościach pojawiły się pierwsze objawy?
  • Odpowiedz
  • 1
@kissandfly Wylazło niedawno, kiedy zauważyłam ze mam trypofobie. Potem oglądając obrazki różnych rzeczy pod mikroskopem kojarzyło mi sie wszystko z dziurami i trypofobią więc automatycznie zaczęłam czuc ten sam niepokój przy zdjęciach mikroskopijnych co przy dziurach. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@cytmirka: akurat bardzo łatwo jest udowodnić, że twój mózg to idiota, a ty tak na prawdę nie masz się czym przejmować...
wiesz #!$%@? co to są atomy? atomy tworzą twoje ciało, i wydaje ci się, że ona istniej, ale tak na prawdę atom to elektrony #!$%@?ące po orbicie jądra atomowego trzymane na smyczy przez to jądro, a może raczej przez siłę, którą ono wyzwala. elektrony i jądro trzymają się siebie, a
  • Odpowiedz
  • 0
@kissandfly Istnieje czy nie, dalej mnie to obrzydza XDD to nie tak ze czuje lek albo się boję. Tylko czuje takie podobne obrzydzenie jak ktoś kogo obrzydza widok krwi albo kupy xD Tego nie da sie wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@cytmirka: od razu pragnę zaznaczyć, że religia =/= religia, są różne religie, ale większość ziemskich religii ma elementy folkloru, ludzkie wyobrażenia o sprawach, których żaden ludzki mózg idiota nie jest w stanie ogarnąć...
  • Odpowiedz