Wpis z mikrobloga

@Dalajlama_Ziom: książka Palahniuka fantastyczna - prawie 2 tygodnie mi nie mogła wyjść z głowy. A film? No cóż, jedna z najlepszych interpretacji kinowych tego, co można zobaczyć na papierze. Dla mnie życiówka Nortona, bezapelacyjnie, bo teraz gra w jakichś gównach na pół gwizdka.
philipmarlowe - @DalajlamaZiom: książka Palahniuka fantastyczna - prawie 2 tygodnie m...
@philip_marlowe: @HALME: @Bruske: @killyourself: @ratunkowa-plyta-chodnikowa @TJMonster @killyourself @Gaya_Deguchi @MennoCoehoorn @Kalafiores @rdza @philip_marlowe @pyziia @Warzywo

http://www.wykop.pl/ramka/4027229/kultowe-filmy-ktore-okazaly-sie-finansowa-klapa/

Budżet: 63 mln dolarów. Przychód kin: 101 mln dolarów

Jest jakaś przewrotność w tym, że film krytykujący konsumpcyjny styl życia sam nie zarobił dostatecznie dużo, by się zwrócić. Jeden z najbardziej znanych obrazów Davida Finchera może i miał Brada Pitta w obsadzie, ale brutalność i nietypowy charakter dzieła podzieliły jego odbiorców po równo.
@Dalajlama_Ziom: no właśnie film wydaje się być tylko o mordobiciu, ja tak myślałem zanim go obejrzałem, a obejrzałem tylko dlatego bo słyszałem że dobry i myślałem że to będzie jakaś zwyczajna opowieść jak to ciężko się #!$%@?ć w podziemnym kręgu, a tu takie coś nietypowego dość ( ͡° ͜ʖ ͡°)