Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: Spoko. Nie dziwi to mnie. Słyszy się o tym codziennie... Tutaj już chyba nikt nie liczy.

Mam wolne do nowego roku, ale mój różowy (z lvl 0.67 on board) pracuje i to w centrum handlowym - Brent Cross. Pojechałem po nią dzisiaj, bo wiem, że podobnych akcji jest dużo w CH, zwłaszcza jak jest więcej ludzi. Standardem też jest, że policja stara się to wyciszyć po fakcie, więc w
  • Odpowiedz
@feuer

skasowane filmy i zdjecia trafiaja do albumu “deleted items” i stamtad w ciagu 30 dni mozesz je odzyslac chyba ze “oprozniles kosz”

We Francji policja jest wycwaniona i z kosza każą usuwać
  • Odpowiedz
@RedBaron: co tu jest przerażającego? Mieszkam tu sporo czasu i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Czuję się tu bezpieczniej niż choćby w Warszawie. Busami pełnymi murzynów jeździłem nocą-nic. Busami pełnymi "ciapatych" jeździłem w ich rejonie Whitechapel-nic. Tu czy godzina 23 czy 5 rano zawsze masa ludzi i naprawdę można czuć się bezpiecznym. Ataki kwasem to zazwyczaj walki gangów, tak samo jak większość morderstw tutaj to walki między murzynami o
EroWWA - @RedBaron: co tu jest przerażającego? Mieszkam tu sporo czasu i nigdy nie mi...

źródło: comment_W6TTIsiv8Dtjb6fH3f4xyVDXAlhOZ5j0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz