Wpis z mikrobloga

i twierdzisz tak na podstawie filmiku z centrum handlowego? liczą się statystyki.


@nie_tak_szybko: To ja jako ex mieszkaniec UK potwierdzam, Londyn/Birmingham np, to sa tam szkoly, gdzie jest wiecej np murzynow niz bialych i biale dzieci sa maltretowane przez czarnuchow tam, bo sa INNE. Jak Anglia to tylko wiesz, jak UK i okolice to tylko Irlandia/Szkocja
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Jakos mnie brak przycisku home troche odrzucal no i mam w zwyczaju nie kupowac pierwszych generacji „nowych rewolucyjnych urzadzen” tylko czekam az poprawia wszystkie bledy w drugiej wersji. Choc w sumie zbyt duzo nie slyszalem o bledach w X-ie
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko: Nie twierdzę nic na podstawie filmiku z centrum handlowego. On obrazuje tylko skalę. Twierdzę na podstawie tego co kilkukrotnie zwróciło moją uwagę w Londynie. To, że np w przechodzących grupach dzieci ze szkół białych dzieci było kilka lub wcale. Wśród dorosłych proporcje były bardziej zrównoważone, ale to pokolenie które właśnie dorasta jest zdominowane przez osoby o ciemnej skórze. I to nie jest wymysł. Wystarczy spojrzeć na dane statystyczne... Na
  • Odpowiedz